CASHCONTROL SRL
CASHCONTROL SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 34432151. Cifră de afaceri 2025: 453.281 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 34432151
- Denumire
- CASHCONTROL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1261|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.04.2015
- Sediu
- Salcâmului, nr. 27, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Arată toate (8)
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 453.281 lei (-16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 10,4 mii lei · 2025 453,3 mii lei · maxim 2024 537,7 mii lei · minim 2015 10,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 5,5 mii lei · 2025 290,2 mii lei · maxim 2024 384,1 mii lei · minim 2019 −14,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 453.281 lei | 537.729 lei | 98.488 lei | 63.313 lei | 53.017 lei | 53.661 lei | 49.721 lei | 52.479 lei | 41.485 lei | 34.138 lei | 10.368 lei |
| Venituri totale | 456.350 lei | 538.236 lei | 98.916 lei | 64.144 lei | 53.027 lei | 53.689 lei | 50.197 lei | 52.846 lei | 42.537 lei | 36.893 lei | 10.564 lei |
| Cheltuieli totale | 152.783 lei | 138.327 lei | 51.864 lei | 38.216 lei | 43.345 lei | 49.673 lei | 63.787 lei | 34.483 lei | 21.005 lei | 20.522 lei | 4.729 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 290.241 lei | 384.101 lei | 39.675 lei | 24.066 lei | 8.283 lei | 2.531 lei | 0 lei | 16.422 lei | 20.283 lei | 15.346 lei | 5.524 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 14.703 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 290.241 lei | 384.101 lei | 39.675 lei | 24.066 lei | 8.283 lei | 2.531 lei | -14.703 lei | 16.422 lei | 20.283 lei | 15.346 lei | 5.524 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 321.322 lei | 417.200 lei | 57.174 lei | 38.099 lei | 15.019 lei | 20.385 lei | 21.866 lei | 67.113 lei | 46.594 lei | 26.881 lei | 8.486 lei |
| Datorii | 25.251 lei | 32.835 lei | 17.235 lei | 13.746 lei | 3.217 lei | 16.866 lei | 20.878 lei | 9.317 lei | 5.241 lei | 5.319 lei | 2.762 lei |
| Capitaluri proprii | 290.505 lei | 384.365 lei | 39.939 lei | 24.353 lei | 11.802 lei | 3.519 lei | 988 lei | 57.796 lei | 41.353 lei | 21.070 lei | 5.724 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CASHCONTROL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CASHCONTROL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CASHCONTROL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Salcâmului, nr. 27); numărul de înmatriculare e J|12|1261|2015, din 29.04.2015.
Ce cifră de afaceri a avut CASHCONTROL SRL în 2025?
453.281 lei, cu 16% sub 2024 (537.729 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 290.241 lei.
Câți salariați are CASHCONTROL SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CASHCONTROL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.