HORIA SYSTEME FOTOVOLTAICE S.R.L.
HORIA SYSTEME FOTOVOLTAICE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 34387166. Cifră de afaceri 2025: 346.957 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 34387166
- Denumire
- HORIA SYSTEME FOTOVOLTAICE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|559|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.04.2015
- Sediu
- SG. PANTAZESCU, nr. 1, camera 7, Municipiul Pitești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (17)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 346.957 lei (-15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 200 lei · 2025 347 mii lei · maxim 2023 510,4 mii lei · minim 2015 200 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −36,4 mii lei · 2025 49,8 mii lei · maxim 2022 139,7 mii lei · minim 2016 −40,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2023 3 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 346.957 lei | 408.495 lei | 510.383 lei | 220.260 lei | — | — | 1.341 lei | 2.981 lei | 4.321 lei | 10.998 lei | 200 lei |
| Venituri totale | 346.960 lei | 408.927 lei | 510.390 lei | 220.260 lei | 13 lei | 457 lei | 1.429 lei | 3.810 lei | 4.454 lei | 11.327 lei | 200 lei |
| Cheltuieli totale | 292.374 lei | 411.234 lei | 410.768 lei | 78.111 lei | 950 lei | 2.437 lei | 3.836 lei | 5.853 lei | 22.202 lei | 51.690 lei | 36.553 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 49.820 lei | 0 lei | 94.518 lei | 139.748 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 10.383 lei | 0 lei | 0 lei | 937 lei | 1.993 lei | 2.449 lei | 2.157 lei | 17.819 lei | 40.543 lei | 36.359 lei |
| Rezultat net | 49.820 lei | -10.383 lei | 94.518 lei | 139.748 lei | -937 lei | -1.993 lei | -2.449 lei | -2.157 lei | -17.819 lei | -40.543 lei | -36.359 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 117.913 lei | 124.757 lei | 328.211 lei | 87.762 lei | 641 lei | 813 lei | 1.276 lei | 1.452 lei | 5.779 lei | 22.321 lei | 3.529 lei |
| Datorii | 77.676 lei | 134.340 lei | 232.893 lei | 49.473 lei | 102.100 lei | 101.334 lei | 99.804 lei | 97.931 lei | 100.301 lei | 99.023 lei | 39.688 lei |
| Capitaluri proprii | 40.237 lei | -9.583 lei | 95.318 lei | 38.289 lei | -101.459 lei | -100.521 lei | -98.528 lei | -96.479 lei | -94.522 lei | -76.702 lei | -36.159 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 3 | 3 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HORIA SYSTEME FOTOVOLTAICE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, HORIA SYSTEME FOTOVOLTAICE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul HORIA SYSTEME FOTOVOLTAICE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (SG. PANTAZESCU, nr. 1, camera 7); numărul de înmatriculare e J|03|559|2015, din 20.04.2015.
Ce cifră de afaceri a avut HORIA SYSTEME FOTOVOLTAICE S.R.L. în 2025?
346.957 lei, cu 15% sub 2024 (408.495 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 49.820 lei.
Câți salariați are HORIA SYSTEME FOTOVOLTAICE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HORIA SYSTEME FOTOVOLTAICE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.