YOUR INSTAL SRL
YOUR INSTAL SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 34288170. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 34288170
- Denumire
- YOUR INSTAL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|891|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.03.2015
- Sediu
- BUCUREȘTI, nr. 68, bl. D16, sc. 2, et. 5, ap. 49, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 3311 Repararea articolelor fabricate din metal · rev. 2
- 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice · rev. 2
- 3314 Repararea echipamentelor electrice · rev. 2
- 3319 Repararea altor echipamente · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (18)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 34,7 mii lei · 2023 2,1 mii lei · maxim 2021 129,5 mii lei · minim 2023 2,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 16,7 mii lei · 2025 −6 mii lei · maxim 2021 97,9 mii lei · minim 2018 −16,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 0 · 2017 0 · maxim 2016 0 · minim 2016 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 2.100 lei | 67.510 lei | 129.475 lei | 8.600 lei | 9.500 lei | 9.000 lei | 46.472 lei | 20.292 lei | 34.684 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 2.100 lei | 67.510 lei | 129.475 lei | 8.600 lei | 9.500 lei | 9.000 lei | 46.472 lei | 20.292 lei | 34.684 lei |
| Cheltuieli totale | 5.994 lei | 6.843 lei | 11.833 lei | 16.805 lei | 27.777 lei | 2.125 lei | 1.761 lei | 25.129 lei | 8.432 lei | 11.615 lei | 16.938 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 48.679 lei | 97.892 lei | 6.217 lei | 7.454 lei | 0 lei | 36.645 lei | 8.068 lei | 16.705 lei |
| Pierdere netă | 5.994 lei | 6.843 lei | 9.733 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 16.399 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -5.994 lei | -6.843 lei | -9.733 lei | 48.679 lei | 97.892 lei | 6.217 lei | 7.454 lei | -16.399 lei | 36.645 lei | 8.068 lei | 16.705 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 68.565 lei | 73.583 lei | 80.418 lei | 185.987 lei | 150.611 lei | 35.713 lei | 29.524 lei | 23.857 lei | 37.438 lei | 15.944 lei | 17.330 lei |
| Datorii | 37.400 lei | 36.308 lei | 36.300 lei | 42.020 lei | 55.207 lei | 38.201 lei | 38.229 lei | 40.016 lei | 553 lei | 7.636 lei | 425 lei |
| Capitaluri proprii | 31.397 lei | 37.507 lei | 44.350 lei | 144.083 lei | 95.404 lei | -2.488 lei | -8.705 lei | -16.159 lei | 36.885 lei | 8.308 lei | 16.905 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este YOUR INSTAL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, YOUR INSTAL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul YOUR INSTAL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (BUCUREȘTI, nr. 68, bl. D16, sc. 2, et. 5, ap. 49); numărul de înmatriculare e J|12|891|2015, din 26.03.2015.
De unde vin datele despre YOUR INSTAL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.