HD PHOTO PRINT SOLUTIONS SRL
HD PHOTO PRINT SOLUTIONS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Galați, Galați, CUI 34261850. Cifră de afaceri 2025: 257.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 34261850
- Denumire
- HD PHOTO PRINT SOLUTIONS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|362|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.03.2015
- Sediu
- PORTULUI, nr. 23, et. PARTER, CORP A, BIROUL 002, Municipiul Galați, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
Arată toate (17)
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 7220 Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 257.000 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 136,1 mii lei · 2025 257 mii lei · maxim 2023 299,3 mii lei · minim 2016 17,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 131 mii lei · 2025 177 mii lei · maxim 2024 184,4 mii lei · minim 2018 701 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2019 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 257.000 lei | 294.983 lei | 299.250 lei | 296.590 lei | 231.500 lei | 298.000 lei | 225.000 lei | 25.000 lei | 28.340 lei | 17.502 lei | 136.140 lei |
| Venituri totale | 290.750 lei | 299.569 lei | 302.229 lei | 296.590 lei | 639.504 lei | 1.362.690 lei | 1.338.303 lei | 330.171 lei | 28.340 lei | 17.502 lei | 136.140 lei |
| Cheltuieli totale | 111.600 lei | 112.191 lei | 271.158 lei | 202.035 lei | 504.570 lei | 1.351.262 lei | 1.287.030 lei | 328.720 lei | 25.206 lei | 16.192 lei | 1.008 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 176.966 lei | 184.414 lei | 28.527 lei | 92.188 lei | 132.781 lei | 7.006 lei | 49.023 lei | 701 lei | 2.284 lei | 785 lei | 131.048 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 176.966 lei | 184.414 lei | 28.527 lei | 92.188 lei | 132.781 lei | 7.006 lei | 49.023 lei | 701 lei | 2.284 lei | 785 lei | 131.048 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.827.148 lei | 1.564.609 lei | 1.825.406 lei | 1.373.603 lei | 1.880.347 lei | 2.709.848 lei | 3.808.445 lei | 4.245.772 lei | 3.607.823 lei | 138.327 lei | 136.532 lei |
| Datorii | 1.207.365 lei | 1.121.792 lei | 1.380.863 lei | 957.587 lei | 811.698 lei | 1.366.009 lei | 1.407.342 lei | 780.389 lei | 35.213 lei | 6.294 lei | 5.284 lei |
| Capitaluri proprii | 619.783 lei | 442.817 lei | 444.543 lei | 416.016 lei | 323.828 lei | 191.046 lei | 184.040 lei | 135.017 lei | 134.316 lei | 132.033 lei | 131.248 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HD PHOTO PRINT SOLUTIONS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HD PHOTO PRINT SOLUTIONS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul HD PHOTO PRINT SOLUTIONS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Galați, județul Galați (PORTULUI, nr. 23, et. PARTER, CORP A, BIROUL 002); numărul de înmatriculare e J|17|362|2015, din 20.03.2015.
Ce cifră de afaceri a avut HD PHOTO PRINT SOLUTIONS SRL în 2025?
257.000 lei, cu 13% sub 2024 (294.983 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 176.966 lei.
Câți salariați are HD PHOTO PRINT SOLUTIONS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HD PHOTO PRINT SOLUTIONS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.