L&M PARY SRL
L&M PARY SRL: firmă în funcțiune din Loc. Zimnicea, Oraș Zimnicea, Teleorman, CUI 34255602. Cifră de afaceri 2018: 70.546 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 34255602
- Denumire
- L&M PARY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|118|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.03.2015
- Sediu
- MIHAI VITEAZU, bl. 18B, sc. D, et. 4, ap. 13, Loc. Zimnicea, Oraș Zimnicea, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 9200 Activități de jocuri de noroc și pariuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2018 · 4 bilanțuri
Financiar · 2015–2018 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2018, față de 2017.
În 2018, cifra de afaceri netă a fost 70.546 lei (-34% față de 2017).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 108,1 mii lei · 2018 70,5 mii lei · maxim 2016 167,1 mii lei · minim 2018 70,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 11,5 mii lei · 2018 −21 mii lei · maxim 2015 11,5 mii lei · minim 2018 −21 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2018 2 · maxim 2015 4 · minim 2018 2.
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 70.546 lei | 106.417 lei | 167.132 lei | 108.128 lei |
| Venituri totale | 70.546 lei | 106.417 lei | 167.132 lei | 120.845 lei |
| Cheltuieli totale | 90.866 lei | 108.028 lei | 181.235 lei | 105.767 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.452 lei |
| Pierdere netă | 21.016 lei | 2.675 lei | 15.775 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -21.016 lei | -2.675 lei | -15.775 lei | 11.452 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 9.825 lei | 15.163 lei | 16.214 lei | 35.915 lei |
| Datorii | 37.639 lei | 21.961 lei | 20.337 lei | 24.263 lei |
| Capitaluri proprii | -27.814 lei | -6.798 lei | -4.123 lei | 11.652 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este L&M PARY SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, L&M PARY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul L&M PARY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Zimnicea, Oraș Zimnicea, județul Teleorman (MIHAI VITEAZU, bl. 18B, sc. D, et. 4, ap. 13); numărul de înmatriculare e J|34|118|2015, din 19.03.2015.
Ce cifră de afaceri a avut L&M PARY SRL în 2018?
70.546 lei, cu 34% sub 2017 (106.417 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 21.016 lei.
Câți salariați are L&M PARY SRL?
2 salariați în medie în 2018 (3 în 2017), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre L&M PARY SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2018). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.