ZE SUO SUCCES S.R.L.
ZE SUO SUCCES S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău, CUI 34255238. Cifră de afaceri 2024: 887.105 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 34255238
- Denumire
- ZE SUO SUCCES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1212|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.09.2020
- Sediu
- NICOLAE GHICA, nr. 6, Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate · rev. 2
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (12)
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2024 · 6 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 887.105 lei (+19% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 339,4 mii lei · 2024 887,1 mii lei · maxim 2024 887,1 mii lei · minim 2017 183,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 22,1 mii lei · 2024 106,3 mii lei · maxim 2024 106,3 mii lei · minim 2017 −380 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2024 4 · maxim 2016 8 · minim 2015 4.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 887.105 lei | 748.332 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 217.484 lei | 183.142 lei | 224.729 lei | 339.407 lei |
| Venituri totale | 887.231 lei | 750.497 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 295.475 lei | 183.142 lei | 224.729 lei | 339.407 lei |
| Cheltuieli totale | 761.410 lei | 646.187 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 578.283 lei | 561.273 lei | 505.323 lei | 312.194 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 106.324 lei | 97.180 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 22.087 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 285.763 lei | 379.963 lei | 282.841 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 106.324 lei | 97.180 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -285.763 lei | -379.963 lei | -282.841 lei | 22.087 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.049.199 lei | 744.962 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 842.958 lei | 736.183 lei | 579.994 lei | 136.136 lei |
| Datorii | 837.565 lei | 639.652 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 1.767.254 lei | 1.374.716 lei | 838.664 lei | 113.849 lei |
| Capitaluri proprii | 211.634 lei | 105.310 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -924.296 lei | -638.533 lei | -258.670 lei | 22.287 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 4 | — | 8 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ZE SUO SUCCES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ZE SUO SUCCES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ZE SUO SUCCES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Comănești, Oraș Comănești, județul Bacău (NICOLAE GHICA, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|04|1212|2020, din 18.09.2020.
Ce cifră de afaceri a avut ZE SUO SUCCES S.R.L. în 2024?
887.105 lei, cu 19% peste 2023 (748.332 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 106.324 lei.
Câți salariați are ZE SUO SUCCES S.R.L.?
4 salariați în medie în 2024 (4 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ZE SUO SUCCES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.