G & V GENERAL AUTOSERV SRL
G & V GENERAL AUTOSERV SRL: firmă în funcțiune din Sat Zurbaua, Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov, CUI 34239267. Cifră de afaceri 2025: 1.071.131 lei, 3 salariați
Registru
- CUI
- 34239267
- Denumire
- G & V GENERAL AUTOSERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|891|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.03.2015
- Sediu
- GHIOCEILOR, nr. 1A, Sat Zurbaua, Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
Arată toate (18)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.071.131 lei (+33% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 264 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2018 1,5 mil. lei · minim 2016 264 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 157,9 mii lei · maxim 2025 157,9 mii lei · minim 2023 −291,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 4 · 2025 3 · maxim 2018 9 · minim 2025 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.071.131 lei | 804.553 lei | 963.475 lei | 1.182.289 lei | 1.075.241 lei | 1.153.158 lei | 1.434.270 lei | 1.453.171 lei | 788.658 lei | 263.968 lei | — |
| Venituri totale | 1.377.859 lei | 813.569 lei | 985.495 lei | 1.182.322 lei | 1.260.479 lei | 1.192.652 lei | 1.434.272 lei | 1.453.222 lei | 788.658 lei | 263.968 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 1.209.065 lei | 1.078.042 lei | 1.267.302 lei | 1.375.570 lei | 1.445.599 lei | 1.361.898 lei | 1.573.965 lei | 1.383.554 lei | 734.223 lei | 305.806 lei | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 157.897 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 55.104 lei | 46.470 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 264.473 lei | 291.663 lei | 205.072 lei | 196.621 lei | 181.028 lei | 154.036 lei | 0 lei | 0 lei | 44.478 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 157.897 lei | -264.473 lei | -291.663 lei | -205.072 lei | -196.621 lei | -181.028 lei | -154.036 lei | 55.104 lei | 46.470 lei | -44.478 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 899.000 lei | 1.218.148 lei | 1.395.227 lei | 1.544.017 lei | 1.586.750 lei | 1.189.315 lei | 1.015.473 lei | 843.690 lei | 307.537 lei | 187.760 lei | 200 lei |
| Datorii | 1.963.053 lei | 2.433.626 lei | 2.352.703 lei | 2.206.469 lei | 2.047.490 lei | 1.453.434 lei | 1.098.564 lei | 772.745 lei | 299.444 lei | 232.038 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | -1.064.053 lei | -1.221.949 lei | -957.476 lei | -665.813 lei | -460.740 lei | -264.119 lei | -83.091 lei | 70.945 lei | 8.093 lei | -44.278 lei | 200 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 5 | 4 | 6 | 9 | 9 | 9 | 7 | 4 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este G & V GENERAL AUTOSERV SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, G & V GENERAL AUTOSERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul G & V GENERAL AUTOSERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Zurbaua, Comuna Dragomirești-Vale, județul Ilfov (GHIOCEILOR, nr. 1A); numărul de înmatriculare e J|23|891|2015, din 17.03.2015.
Ce cifră de afaceri a avut G & V GENERAL AUTOSERV SRL în 2025?
1.071.131 lei, cu 33% peste 2024 (804.553 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 157.897 lei.
Câți salariați are G & V GENERAL AUTOSERV SRL?
3 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre G & V GENERAL AUTOSERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.