IMPACT TRILOGISTIC SRL
IMPACT TRILOGISTIC SRL: firmă în funcțiune din Sat Șard, Comuna Ighiu, Alba, CUI 34134384. Cifră de afaceri 2025: 218.700 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 34134384
- Denumire
- IMPACT TRILOGISTIC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|140|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.02.2015
- Sediu
- DUPA GRADINI, nr. 399L, Sat Șard, Comuna Ighiu, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
Arată toate (25)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7220 Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
- 9103 Gestionarea monumentelor, clădirilor istorice și a altor obiective de interes turistic · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 218.700 lei (-34% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 147,3 mii lei · 2025 218,7 mii lei · maxim 2023 708,4 mii lei · minim 2016 18 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 122 mii lei · 2025 −50,3 mii lei · maxim 2023 262,7 mii lei · minim 2025 −50,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2018 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 218.700 lei | 330.550 lei | 708.437 lei | 390.113 lei | — | — | — | — | — | 18.000 lei | 147.341 lei |
| Venituri totale | 225.784 lei | 401.316 lei | 708.445 lei | 390.113 lei | 2 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 18.001 lei | 147.342 lei |
| Cheltuieli totale | 273.997 lei | 287.579 lei | 399.457 lei | 147.371 lei | 3.066 lei | 3.030 lei | 3.375 lei | 7.988 lei | 8.508 lei | 8.378 lei | 20.913 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 106.396 lei | 262.735 lei | 231.272 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 9.083 lei | 122.008 lei |
| Pierdere netă | 50.276 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.064 lei | 3.030 lei | 3.375 lei | 7.988 lei | 8.508 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -50.276 lei | 106.396 lei | 262.735 lei | 231.272 lei | -3.064 lei | -3.030 lei | -3.375 lei | -7.988 lei | -8.508 lei | 9.083 lei | 122.008 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 321.537 lei | 610.600 lei | 489.099 lei | 283.569 lei | 86.468 lei | 47.639 lei | 50.670 lei | 54.045 lei | 76.575 lei | 133.883 lei | 154.769 lei |
| Datorii | 32.096 lei | 108.661 lei | 43.556 lei | 11.671 lei | 45.842 lei | 3.749 lei | 3.750 lei | 3.751 lei | 3.293 lei | 2.592 lei | 32.561 lei |
| Capitaluri proprii | 289.441 lei | 501.939 lei | 445.543 lei | 271.898 lei | 40.626 lei | 43.890 lei | 46.920 lei | 50.294 lei | 73.282 lei | 131.291 lei | 122.208 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | — | — | 0 | — | 0 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IMPACT TRILOGISTIC SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IMPACT TRILOGISTIC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IMPACT TRILOGISTIC SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șard, Comuna Ighiu, județul Alba (DUPA GRADINI, nr. 399L); numărul de înmatriculare e J|01|140|2015, din 20.02.2015.
Ce cifră de afaceri a avut IMPACT TRILOGISTIC SRL în 2025?
218.700 lei, cu 34% sub 2024 (330.550 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 50.276 lei.
Câți salariați are IMPACT TRILOGISTIC SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IMPACT TRILOGISTIC SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.