SAMAV CO MONTAGGI SRL

SAMAV CO MONTAGGI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Tecuci, Galați, CUI 34077041. Cifră de afaceri 2025: 248.835 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
34077041
Denumire
SAMAV CO MONTAGGI SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|17|161|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
09.02.2015
Sediu
GHEORGHE PETRAȘCU, nr. 15, bl. F, sc. 2, et. 4, ap. 29, CAMERA 1, Municipiul Tecuci, Galați
Activități autorizate (CAEN)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (10)
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 248.835 lei (+5% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 198,7 mii lei · 2025 248,8 mii lei · maxim 2021 3,8 mil. lei · minim 2023 45,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 14 mii lei · 2025 22,3 mii lei · maxim 2020 1,9 mil. lei · minim 2023 −740,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2020 10 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă248.835 lei236.328 lei45.702 lei2.389.444 lei3.837.995 lei3.645.647 lei2.581.532 lei2.787.131 lei835.088 lei197.703 lei198.650 lei
Venituri totale312.247 lei243.051 lei45.764 lei2.390.019 lei3.872.885 lei3.690.061 lei2.584.937 lei2.792.782 lei836.437 lei197.703 lei198.650 lei
Cheltuieli totale289.961 lei325.004 lei786.118 lei1.208.230 lei2.190.134 lei1.716.325 lei1.123.812 lei1.054.317 lei233.233 lei138.932 lei178.657 lei
Rezultat
Profit net22.286 lei0 lei0 lei1.158.373 lei1.644.862 lei1.939.677 lei1.435.310 lei1.710.594 lei594.853 lei54.816 lei14.033 lei
Pierdere netă0 lei81.953 lei740.756 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net22.286 lei-81.953 lei-740.756 lei1.158.373 lei1.644.862 lei1.939.677 lei1.435.310 lei1.710.594 lei594.853 lei54.816 lei14.033 lei
Bilanț
Active totale893.298 lei872.274 lei1.348.928 lei2.666.428 lei6.370.286 lei5.668.424 lei3.756.201 lei2.386.505 lei1.020.347 lei97.451 lei82.811 lei
Datorii515.946 lei517.207 lei911.909 lei1.488.653 lei1.339.056 lei763.535 lei590.989 lei656.509 lei406.445 lei28.402 lei68.578 lei
Capitaluri proprii377.352 lei355.067 lei437.019 lei1.177.775 lei5.031.230 lei4.904.889 lei3.165.212 lei1.729.996 lei613.902 lei69.049 lei14.233 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111151072211

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SAMAV CO MONTAGGI SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, SAMAV CO MONTAGGI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul SAMAV CO MONTAGGI SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Tecuci, județul Galați (GHEORGHE PETRAȘCU, nr. 15, bl. F, sc. 2, et. 4, ap. 29, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|17|161|2015, din 09.02.2015.

Ce cifră de afaceri a avut SAMAV CO MONTAGGI SRL în 2025?

248.835 lei, cu 5% peste 2024 (236.328 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 22.286 lei.

Câți salariați are SAMAV CO MONTAGGI SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SAMAV CO MONTAGGI SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.