MAS CONSTRUCT SRL

MAS CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Sat Plosca, Comuna Plosca, Teleorman, CUI 34073066. Cifră de afaceri 2023: 2.280 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
34073066
Denumire
MAS CONSTRUCT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|34|47|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.02.2015
Sediu
Măslinilor, nr. 12, Sat Plosca, Comuna Plosca, Teleorman
Activități autorizate (CAEN)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri

Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.

În 2023, cifra de afaceri netă a fost 2.280 lei (-93% față de 2022).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 75,3 mii lei · 2023 2,3 mii lei · maxim 2016 88,4 mii lei · minim 2019 400 lei.

Rezultat net (lei): 2015 31,5 mii lei · 2023 −3,6 mii lei · maxim 2016 39,8 mii lei · minim 2020 −31,5 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă2.280 lei34.726 lei15.090 lei4.180 lei400 lei25.050 lei10.751 lei88.372 lei75.280 lei
Venituri totale2.280 lei34.726 lei15.090 lei4.180 lei400 lei25.050 lei10.751 lei88.372 lei75.280 lei
Cheltuieli totale5.902 lei31.157 lei8.048 lei35.546 lei525 lei4.771 lei12.037 lei45.876 lei41.551 lei
Rezultat
Profit net0 lei2.621 lei6.589 lei0 lei0 lei19.527 lei0 lei39.845 lei31.470 lei
Pierdere netă3.622 lei0 lei0 lei31.491 lei137 lei0 lei1.609 lei0 lei0 lei
Rezultat net-3.622 lei2.621 lei6.589 lei-31.491 lei-137 lei19.527 lei-1.609 lei39.845 lei31.470 lei
Bilanț
Active totale63.393 lei74.727 lei64.412 lei57.876 lei89.296 lei89.500 lei69.907 lei93.505 lei55.274 lei
Datorii0 lei7.711 lei17 lei71 lei0 lei66 lei0 lei21.990 lei23.604 lei
Capitaluri proprii63.393 lei67.016 lei64.395 lei57.805 lei89.296 lei89.434 lei69.907 lei71.515 lei31.670 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—————————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MAS CONSTRUCT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MAS CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul MAS CONSTRUCT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Plosca, Comuna Plosca, județul Teleorman (Măslinilor, nr. 12); numărul de înmatriculare e J|34|47|2015, din 06.02.2015.

Ce cifră de afaceri a avut MAS CONSTRUCT SRL în 2023?

2.280 lei, cu 93% sub 2022 (34.726 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.622 lei.

De unde vin datele despre MAS CONSTRUCT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.