LUBRICANT RO OIL SRL — dosare în instanță
Numele LUBRICANT RO OIL SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 13 martie 2025
- Ultima activitate
- 12 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 34071600)
- CUI
- 34071600
- Denumire
- LUBRICANT RO OIL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|275|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.02.2015
- Sediu
- Mareșal Constantin Prezan, nr. 84, et. 1, BIROU NR.32, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 3
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 3
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
- 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 3
Arată toate (24)
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 8.644.785 lei (+14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · 2025 8,6 mil. lei · maxim 2025 8,6 mil. lei · minim 2015 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −14,8 mii lei · 2025 713,7 mii lei · maxim 2021 807,5 mii lei · minim 2016 −129,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 6 · maxim 2018 6 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 8.644.785 lei | 7.596.103 lei | 6.758.443 lei | 5.347.678 lei | 4.676.576 lei | 4.455.007 lei | 4.923.586 lei | 4.083.045 lei | 3.571.933 lei | 1.409.554 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 8.699.124 lei | 7.637.300 lei | 6.774.164 lei | 5.365.387 lei | 4.691.810 lei | 4.491.733 lei | 4.948.286 lei | 4.097.520 lei | 3.587.580 lei | 1.421.719 lei | 174 lei |
| Cheltuieli totale | 7.829.019 lei | 6.861.190 lei | 6.020.403 lei | 4.730.597 lei | 3.845.770 lei | 3.892.434 lei | 4.445.740 lei | 3.681.768 lei | 3.144.138 lei | 1.542.174 lei | 15.004 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 713.674 lei | 654.292 lei | 634.439 lei | 589.371 lei | 807.457 lei | 508.988 lei | 447.593 lei | 374.910 lei | 387.215 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 129.497 lei | 14.832 lei |
| Rezultat net | 713.674 lei | 654.292 lei | 634.439 lei | 589.371 lei | 807.457 lei | 508.988 lei | 447.593 lei | 374.910 lei | 387.215 lei | -129.497 lei | -14.832 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.026.059 lei | 1.603.740 lei | 1.610.543 lei | 1.402.534 lei | 1.435.661 lei | 1.558.805 lei | 1.505.483 lei | 1.229.249 lei | 1.023.848 lei | 779.304 lei | 4.075 lei |
| Datorii | 1.248.559 lei | 941.822 lei | 920.100 lei | 624.749 lei | 445.402 lei | 897.555 lei | 900.090 lei | 824.681 lei | 776.561 lei | 919.233 lei | 14.507 lei |
| Capitaluri proprii | 773.246 lei | 659.572 lei | 689.719 lei | 775.468 lei | 986.098 lei | 658.641 lei | 599.653 lei | 402.197 lei | 247.287 lei | -139.929 lei | -10.432 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 5 | 3 | 5 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 2 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 6539/300/2025 | Judecatoria SECTORUL 2 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare LUBRICANT RO OIL SRL?
LUBRICANT RO OIL SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des LUBRICANT RO OIL SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.