RAZEC BUSINESS SOLUTION SRL
RAZEC BUSINESS SOLUTION SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 34065454. Cifră de afaceri 2025: 454.142 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 34065454
- Denumire
- RAZEC BUSINESS SOLUTION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|156|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.02.2015
- Sediu
- COMETEI, nr. 1A, bl. 135, sc. A, ap. 2, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1721 Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton · rev. 3
- 1723 Fabricarea articolelor de papetărie · rev. 3
- 1725 Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
- 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 3
Arată toate (16)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 454.142 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 108,3 mii lei · 2025 454,1 mii lei · maxim 2023 505,9 mii lei · minim 2015 108,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −272 lei · 2025 143,5 mii lei · maxim 2021 168,7 mii lei · minim 2015 −272 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 454.142 lei | 437.298 lei | 505.937 lei | 406.920 lei | 417.014 lei | 407.156 lei | 407.255 lei | 244.179 lei | 139.011 lei | 122.265 lei | 108.345 lei |
| Venituri totale | 454.781 lei | 441.737 lei | 505.937 lei | 416.271 lei | 418.062 lei | 407.324 lei | 407.255 lei | 244.287 lei | 139.011 lei | 122.265 lei | 108.345 lei |
| Cheltuieli totale | 301.777 lei | 318.928 lei | 352.599 lei | 254.015 lei | 246.567 lei | 270.705 lei | 289.401 lei | 174.892 lei | 81.960 lei | 105.599 lei | 105.331 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 143.540 lei | 114.231 lei | 149.209 lei | 158.929 lei | 168.658 lei | 131.023 lei | 106.323 lei | 62.011 lei | 52.837 lei | 13.033 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 272 lei |
| Rezultat net | 143.540 lei | 114.231 lei | 149.209 lei | 158.929 lei | 168.658 lei | 131.023 lei | 106.323 lei | 62.011 lei | 52.837 lei | 13.033 lei | -272 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 307.951 lei | 250.824 lei | 242.311 lei | 269.921 lei | 562.200 lei | 385.812 lei | 256.499 lei | 138.269 lei | 112.922 lei | 141.263 lei | 41.945 lei |
| Datorii | 164.171 lei | 136.353 lei | 44.729 lei | 110.752 lei | 28.386 lei | 20.656 lei | 22.366 lei | 10.460 lei | 47.123 lei | 128.302 lei | 42.017 lei |
| Capitaluri proprii | 143.780 lei | 114.471 lei | 197.582 lei | 159.169 lei | 533.814 lei | 365.156 lei | 234.133 lei | 127.809 lei | 65.799 lei | 12.961 lei | -72 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RAZEC BUSINESS SOLUTION SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RAZEC BUSINESS SOLUTION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RAZEC BUSINESS SOLUTION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (COMETEI, nr. 1A, bl. 135, sc. A, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|08|156|2015, din 05.02.2015.
Ce cifră de afaceri a avut RAZEC BUSINESS SOLUTION SRL în 2025?
454.142 lei, cu 4% peste 2024 (437.298 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 143.540 lei.
Câți salariați are RAZEC BUSINESS SOLUTION SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RAZEC BUSINESS SOLUTION SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.