HANCA FASHION S.R.L.
HANCA FASHION S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 34056499. Cifră de afaceri 2025: 239.137 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 34056499
- Denumire
- HANCA FASHION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|298|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.02.2015
- Sediu
- STEJARULUI, nr. 41D, et. 2, ap. 30, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (10)
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 239.137 lei (+10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 33,1 mii lei · 2025 239,1 mii lei · maxim 2023 291 mii lei · minim 2016 33,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −17 mii lei · 2025 20,2 mii lei · maxim 2023 63,1 mii lei · minim 2016 −17 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 1 · maxim 2016 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 239.137 lei | 218.257 lei | 291.029 lei | 207.653 lei | 259.963 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 33.121 lei |
| Venituri totale | 239.195 lei | 218.257 lei | 291.034 lei | 207.663 lei | 261.743 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 33.121 lei |
| Cheltuieli totale | 216.892 lei | 191.171 lei | 225.404 lei | 171.137 lei | 242.040 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 49.274 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 20.195 lei | 25.165 lei | 63.068 lei | 34.491 lei | 17.103 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 16.995 lei |
| Rezultat net | 20.195 lei | 25.165 lei | 63.068 lei | 34.491 lei | 17.103 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -16.995 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 149.534 lei | 131.592 lei | 102.882 lei | 42.152 lei | 30.593 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 1.609 lei |
| Datorii | 4.750 lei | 7.003 lei | 3.457 lei | 7.461 lei | 12.975 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 19.676 lei |
| Capitaluri proprii | 144.784 lei | 124.589 lei | 99.425 lei | 34.691 lei | 17.618 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -18.067 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HANCA FASHION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HANCA FASHION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul HANCA FASHION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (STEJARULUI, nr. 41D, et. 2, ap. 30); numărul de înmatriculare e J|12|298|2015, din 04.02.2015.
Ce cifră de afaceri a avut HANCA FASHION S.R.L. în 2025?
239.137 lei, cu 10% peste 2024 (218.257 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 20.195 lei.
Câți salariați are HANCA FASHION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HANCA FASHION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.