MIBARELI COM SRL
MIBARELI COM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 34041218. Cifră de afaceri 2025: 259.855 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 34041218
- Denumire
- MIBARELI COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|64|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.01.2015
- Sediu
- CĂLUGĂRENI, nr. 7, bl. B17, sc. 3, et. 3, ap. 44, camera 1, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 259.855 lei (-10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 106,8 mii lei · 2025 259,9 mii lei · maxim 2024 289,1 mii lei · minim 2020 51,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,4 mii lei · 2025 22,4 mii lei · maxim 2018 79,5 mii lei · minim 2022 −44,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2022 3 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 259.855 lei | 289.115 lei | 279.898 lei | 151.025 lei | 107.245 lei | 51.325 lei | 152.856 lei | 206.469 lei | 204.932 lei | 146.096 lei | 106.760 lei |
| Venituri totale | 259.933 lei | 289.115 lei | 279.898 lei | 151.025 lei | 107.245 lei | 56.875 lei | 152.856 lei | 206.469 lei | 204.932 lei | 146.096 lei | 106.760 lei |
| Cheltuieli totale | 235.249 lei | 244.786 lei | 248.197 lei | 194.001 lei | 96.335 lei | 97.920 lei | 134.000 lei | 124.881 lei | 139.128 lei | 107.515 lei | 100.191 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 22.396 lei | 41.495 lei | 29.136 lei | 0 lei | 10.392 lei | 0 lei | 17.327 lei | 79.523 lei | 63.755 lei | 34.834 lei | 3.366 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 44.486 lei | 0 lei | 41.501 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 22.396 lei | 41.495 lei | 29.136 lei | -44.486 lei | 10.392 lei | -41.501 lei | 17.327 lei | 79.523 lei | 63.755 lei | 34.834 lei | 3.366 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 272.845 lei | 233.821 lei | 251.862 lei | 183.385 lei | 164.098 lei | 122.678 lei | 97.015 lei | 146.781 lei | 73.127 lei | 64.230 lei | 80.042 lei |
| Datorii | 213.862 lei | 197.234 lei | 256.769 lei | 217.428 lei | 153.655 lei | 95.254 lei | 28.090 lei | 3.303 lei | 9.172 lei | 25.844 lei | 76.476 lei |
| Capitaluri proprii | 58.983 lei | 36.587 lei | -4.907 lei | -34.043 lei | 10.443 lei | 27.424 lei | 68.925 lei | 143.478 lei | 63.955 lei | 38.386 lei | 3.566 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MIBARELI COM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MIBARELI COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MIBARELI COM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (CĂLUGĂRENI, nr. 7, bl. B17, sc. 3, et. 3, ap. 44, camera 1); numărul de înmatriculare e J|09|64|2015, din 30.01.2015.
Ce cifră de afaceri a avut MIBARELI COM SRL în 2025?
259.855 lei, cu 10% sub 2024 (289.115 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 22.396 lei.
Câți salariați are MIBARELI COM SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MIBARELI COM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.