EMPTORS INTERNATIONAL SRL
EMPTORS INTERNATIONAL SRL: firmă în funcțiune din Sat Juc-Herghelie, Comuna Jucu, Cluj, CUI 34041137. Cifră de afaceri 2025: 1.268.273 lei, 4 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 34041137
- Denumire
- EMPTORS INTERNATIONAL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|265|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.01.2015
- Sediu
- DUVANA, nr. 12, Sat Juc-Herghelie, Comuna Jucu, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1729 Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. · rev. 2
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
Arată toate (45)
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5110 Transporturi aeriene de pasageri · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 7735 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de transport aerian · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.268.273 lei (-12% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 30 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2017 1,8 mil. lei · minim 2015 30 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 27,6 mii lei · 2025 784,5 mii lei · maxim 2017 1,2 mil. lei · minim 2015 27,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 4 · maxim 2017 6 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.268.273 lei | 1.447.320 lei | 1.392.204 lei | 1.335.530 lei | 1.396.940 lei | 1.052.845 lei | 1.421.965 lei | 1.453.176 lei | 1.765.553 lei | 819.866 lei | 30.000 lei |
| Venituri totale | 1.589.835 lei | 1.706.773 lei | 1.568.853 lei | 1.459.502 lei | 1.492.650 lei | 1.151.337 lei | 1.766.138 lei | 1.457.432 lei | 1.770.241 lei | 820.044 lei | 30.000 lei |
| Cheltuieli totale | 676.595 lei | 646.852 lei | 601.162 lei | 559.121 lei | 530.073 lei | 430.654 lei | 710.413 lei | 469.199 lei | 524.479 lei | 225.552 lei | 2.375 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 784.479 lei | 910.904 lei | 954.042 lei | 887.829 lei | 949.143 lei | 710.145 lei | 1.038.063 lei | 973.698 lei | 1.230.136 lei | 536.868 lei | 27.625 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 784.479 lei | 910.904 lei | 954.042 lei | 887.829 lei | 949.143 lei | 710.145 lei | 1.038.063 lei | 973.698 lei | 1.230.136 lei | 536.868 lei | 27.625 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 9.085.786 lei | 8.320.059 lei | 7.371.774 lei | 6.419.642 lei | 5.531.272 lei | 4.577.410 lei | 3.865.590 lei | 2.825.060 lei | 1.883.341 lei | 1.746.674 lei | 458.275 lei |
| Datorii | 82.653 lei | 101.405 lei | 64.024 lei | 65.935 lei | 65.394 lei | 60.675 lei | 58.999 lei | 56.533 lei | 88.512 lei | 1.181.981 lei | 430.450 lei |
| Capitaluri proprii | 9.003.133 lei | 8.218.654 lei | 7.307.750 lei | 6.353.707 lei | 5.465.878 lei | 4.516.735 lei | 3.806.591 lei | 2.768.527 lei | 1.794.829 lei | 564.693 lei | 27.825 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 3 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EMPTORS INTERNATIONAL SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EMPTORS INTERNATIONAL SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EMPTORS INTERNATIONAL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Juc-Herghelie, Comuna Jucu, județul Cluj (DUVANA, nr. 12); numărul de înmatriculare e J|12|265|2015, din 30.01.2015.
Ce cifră de afaceri a avut EMPTORS INTERNATIONAL SRL în 2025?
1.268.273 lei, cu 12% sub 2024 (1.447.320 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 784.479 lei.
Câți salariați are EMPTORS INTERNATIONAL SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EMPTORS INTERNATIONAL SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.