HALLO UP SRL
HALLO UP SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 34015960. Cifră de afaceri 2024: 5.497.116 lei, 13 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 34015960
- Denumire
- HALLO UP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|781|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.01.2015
- Sediu
- GRIGORE ALEXANDRESCU, nr. 62, CAMERA 8, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0112 Cultivarea orezului · rev. 3
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
- 0114 Cultivarea trestiei de zahăr · rev. 3
- 0115 Cultivarea tutunului · rev. 3
- 0116 Cultivarea plantelor pentru fibre textile · rev. 3
Arată toate (76)
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
- 0121 Cultivarea strugurilor · rev. 3
- 0122 Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale · rev. 3
- 0123 Cultivarea fructelor citrice · rev. 3
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 3
- 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
- 0126 Cultivarea fructelor oleaginoase · rev. 3
- 0127 Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor · rev. 3
- 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic · rev. 3
- 0129 Cultivarea altor plante permanente · rev. 3
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor · rev. 3
- 1031 Prelucrarea și conservarea cartofilor · rev. 3
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 3
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile · rev. 3
- 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
- 3513 Transportul energiei electrice · rev. 3
- 3514 Distribuția energiei electrice · rev. 3
- 3515 Comercializarea energiei electrice · rev. 3
- 3516 Depozitarea energiei electrice · rev. 3
- 3524 Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare · rev. 3
- 3530 Furnizarea de abur și aer condiționat · rev. 3
- 3540 Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și a gazelor naturale · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 3
- 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3
- 8425 Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 5.497.116 lei (+128% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 100 mii lei · 2024 5,5 mil. lei · maxim 2024 5,5 mil. lei · minim 2015 100 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 96,2 mii lei · 2024 2,7 mil. lei · maxim 2024 2,7 mil. lei · minim 2015 96,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 4 · 2024 13 · maxim 2023 14 · minim 2017 4.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.497.116 lei | 2.413.117 lei | fără bilanț | 2.856.467 lei | 1.990.348 lei | 965.811 lei | 817.256 lei | 959.331 lei | 218.930 lei | 100.000 lei |
| Venituri totale | 6.905.885 lei | 2.414.755 lei | fără bilanț | 2.856.497 lei | 1.990.365 lei | 1.301.949 lei | 817.259 lei | 959.332 lei | 218.930 lei | 100.018 lei |
| Cheltuieli totale | 3.857.701 lei | 1.734.213 lei | fără bilanț | 1.025.857 lei | 519.157 lei | 1.149.154 lei | 319.686 lei | 181.355 lei | 5.534 lei | 778 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 2.657.038 lei | 666.129 lei | fără bilanț | 1.802.646 lei | 1.452.278 lei | 139.775 lei | 492.401 lei | 768.384 lei | 206.828 lei | 96.239 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.657.038 lei | 666.129 lei | fără bilanț | 1.802.646 lei | 1.452.278 lei | 139.775 lei | 492.401 lei | 768.384 lei | 206.828 lei | 96.239 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 8.129.034 lei | 7.213.745 lei | fără bilanț | 8.645.097 lei | 6.053.817 lei | 2.192.873 lei | 1.278.452 lei | 1.126.785 lei | 336.532 lei | 126.490 lei |
| Datorii | 4.740.664 lei | 5.091.133 lei | fără bilanț | 6.811.295 lei | 4.430.608 lei | 2.021.942 lei | 784.511 lei | 356.661 lei | 32.015 lei | 29.001 lei |
| Capitaluri proprii | 3.357.809 lei | 2.090.430 lei | fără bilanț | 1.804.186 lei | 1.593.593 lei | 141.315 lei | 493.941 lei | 770.124 lei | 304.517 lei | 97.489 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 13 | 14 | fără bilanț | 9 | — | 6 | 6 | 4 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HALLO UP SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, HALLO UP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul HALLO UP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (GRIGORE ALEXANDRESCU, nr. 62, CAMERA 8); numărul de înmatriculare e J|40|781|2015, din 26.01.2015.
Ce cifră de afaceri a avut HALLO UP SRL în 2024?
5.497.116 lei, cu 128% peste 2023 (2.413.117 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.657.038 lei.
Câți salariați are HALLO UP SRL?
13 salariați în medie în 2024 (14 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HALLO UP SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.