SANTAMED STAR SRL — dosare în instanță
Numele SANTAMED STAR SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 07 noiembrie 2025
- Ultima activitate
- 10 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 34009497)
- CUI
- 34009497
- Denumire
- SANTAMED STAR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|67|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.01.2015
- Sediu
- SÎNTĂMĂRIA-ORLEA, nr. 194, Sat Sântămăria-Orlea, Comuna Sântămăria-Orlea, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (21)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.274.725 lei (+43% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 281,5 mii lei · 2025 4,3 mil. lei · maxim 2025 4,3 mil. lei · minim 2016 71,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 73,7 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2018 −143 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 10 · maxim 2025 10 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.274.725 lei | 2.992.896 lei | 2.052.756 lei | 1.466.614 lei | 568.597 lei | 703.721 lei | 1.187.190 lei | 169.137 lei | 252.155 lei | 71.520 lei | 281.496 lei |
| Venituri totale | 4.277.920 lei | 2.993.077 lei | 2.052.838 lei | 1.466.623 lei | 568.631 lei | 703.742 lei | 1.187.231 lei | 169.137 lei | 252.235 lei | 71.520 lei | 281.496 lei |
| Cheltuieli totale | 2.927.194 lei | 2.731.855 lei | 1.404.225 lei | 1.400.983 lei | 521.990 lei | 588.192 lei | 832.312 lei | 310.396 lei | 219.727 lei | 87.720 lei | 199.364 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.134.610 lei | 171.435 lei | 628.086 lei | 50.974 lei | 40.955 lei | 108.512 lei | 343.047 lei | 0 lei | 29.650 lei | 0 lei | 73.687 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 142.951 lei | 0 lei | 18.147 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.134.610 lei | 171.435 lei | 628.086 lei | 50.974 lei | 40.955 lei | 108.512 lei | 343.047 lei | -142.951 lei | 29.650 lei | -18.147 lei | 73.687 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.913.659 lei | 2.268.048 lei | 1.554.967 lei | 538.402 lei | 171.267 lei | 441.521 lei | 445.528 lei | 57.924 lei | 131.305 lei | 95.145 lei | 125.585 lei |
| Datorii | 1.744.574 lei | 2.061.973 lei | 892.476 lei | 401.780 lei | 84.646 lei | 113.329 lei | 125.848 lei | 81.291 lei | 11.721 lei | 5.211 lei | 17.504 lei |
| Capitaluri proprii | 1.134.891 lei | 171.881 lei | 628.297 lei | 102.428 lei | 52.427 lei | 293.998 lei | 285.486 lei | -57.561 lei | 85.390 lei | 55.740 lei | 73.887 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 9 | 6 | 5 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 2
Categorii de dosare
- Civil: 2
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2025: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 6922/243/2025 | Judecătoria Hunedoara | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 7566/243/2025 | Judecătoria Hunedoara | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare SANTAMED STAR SRL?
SANTAMED STAR SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des SANTAMED STAR SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.