ZEN BOUTIQUE HOSTEL SRL — dosare în instanță
Numele ZEN BOUTIQUE HOSTEL SRL apare în 5 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 30 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 5
- Instanțe
- 3
- Primul dosar
- 02 noiembrie 2022
- Ultima activitate
- 30 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 2 din 5 dosare cu calitate cunoscută (40%)
Din registrul firmelor (CUI 34008343)
- CUI
- 34008343
- Denumire
- ZEN BOUTIQUE HOSTEL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|180|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.01.2015
- Sediu
- EROILOR, nr. 47, ap. 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 198.977 lei (-10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 86,9 mii lei · 2025 199 mii lei · maxim 2022 603,6 mii lei · minim 2015 86,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 13,5 mii lei · 2025 16 mii lei · maxim 2017 175,6 mii lei · minim 2023 −21,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2018 3 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 198.977 lei | 220.850 lei | 185.440 lei | 603.615 lei | 477.717 lei | 176.960 lei | 336.271 lei | 261.359 lei | 326.958 lei | 199.084 lei | 86.941 lei |
| Venituri totale | 202.818 lei | 223.523 lei | 188.881 lei | 610.097 lei | 477.718 lei | 176.963 lei | 336.339 lei | 261.370 lei | 326.959 lei | 203.082 lei | 89.669 lei |
| Cheltuieli totale | 185.015 lei | 206.571 lei | 208.579 lei | 479.808 lei | 354.417 lei | 132.180 lei | 273.253 lei | 183.174 lei | 148.102 lei | 98.217 lei | 73.557 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 15.973 lei | 11.234 lei | 0 lei | 125.081 lei | 119.338 lei | 40.297 lei | 59.723 lei | 75.583 lei | 175.587 lei | 102.186 lei | 13.483 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 21.477 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 15.973 lei | 11.234 lei | -21.477 lei | 125.081 lei | 119.338 lei | 40.297 lei | 59.723 lei | 75.583 lei | 175.587 lei | 102.186 lei | 13.483 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 932.469 lei | 971.693 lei | 1.040.320 lei | 1.087.234 lei | 637.654 lei | 459.189 lei | 390.512 lei | 370.898 lei | 323.291 lei | 148.114 lei | 141.116 lei |
| Datorii | 290.872 lei | 342.134 lei | 421.995 lei | 438.274 lei | 111.523 lei | 52.397 lei | 24.017 lei | 16.126 lei | 31.835 lei | 32.245 lei | 127.433 lei |
| Capitaluri proprii | 641.597 lei | 629.559 lei | 618.325 lei | 648.960 lei | 526.131 lei | 406.792 lei | 366.495 lei | 354.772 lei | 291.456 lei | 115.869 lei | 13.683 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 3 instanțe în 2 județe
Concentrat: 60% din dosare sunt la Tribunalul Cluj (3). Restul de 2 sunt împărțite între 2 instanțe.
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Tribunalul Cluj | Cluj | Tribunal | 3 |
| Judecătoria Cluj-Napoca | Cluj | Judecătorie | 1 |
| Judecătoria Sibiu | Sibiu | Judecătorie | 1 |
Calitate procesuală
- Reclamant: 2
- Intimat: 1
- Petent: 1
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 3
- Civil: 2
Stadii procesuale
- Fond: 4
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2022: 1
- 2023: 3
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 5 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 22257/211/2022 | Tribunalul Cluj | Contencios administrativ și fiscal | Apel | Intimat |
| 5430/117/2023 | Tribunalul Cluj | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
| 5429/117/2023 | Tribunalul Cluj | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
| 22253/211/2022 | Judecătoria Cluj-Napoca | Civil | Fond | Petent |
| 911/306/2025 | Judecătoria Sibiu | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ZEN BOUTIQUE HOSTEL SRL?
ZEN BOUTIQUE HOSTEL SRL apare în 5 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 30 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des ZEN BOUTIQUE HOSTEL SRL?
Cel mai des la Tribunalul Cluj (3), Judecătoria Sibiu (1) și Judecătoria Cluj-Napoca (1).
În ce calitate apare cel mai des ZEN BOUTIQUE HOSTEL SRL?
Cel mai des ca reclamant (2 din 5 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (3 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant, intimat și petent?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată. Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.