ZEBRA ART STUDIO SRL — dosare în instanță

Numele ZEBRA ART STUDIO SRL apare în 5 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 octombrie 2026.

Dosare publice
5
Instanțe
1
Primul dosar
13 august 2026
Ultima activitate
15 octombrie 2026
Rol dominant
Petent — 5 din 5 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 33979364)

CUI
33979364
Denumire
ZEBRA ART STUDIO S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|24|2029|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.11.2019
Sediu
VICTORIEI, nr. 11, et. 1, Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 2
  • 2363 Fabricarea betonului · rev. 2
  • 2364 Fabricarea mortarului · rev. 2
  • 2369 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos · rev. 2
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei · rev. 2
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
Arată toate (47)
  • 3312 Repararea mașinilor · rev. 2
  • 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice · rev. 2
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice · rev. 2
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
  • 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 2
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.457.283 lei (+26% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 70,9 mii lei · 2025 9,5 mil. lei · maxim 2023 14,2 mil. lei · minim 2015 70,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 54 mii lei · 2025 764,2 mii lei · maxim 2020 3,6 mil. lei · minim 2019 −161,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 8 · maxim 2022 13 · minim 2016 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă9.457.283 lei7.493.826 lei14.229.646 lei6.419.552 lei4.847.489 lei4.304.270 lei94.098 lei85.248 lei122.397 lei116.999 lei70.866 lei
Venituri totale9.561.342 lei7.658.786 lei14.710.029 lei6.634.298 lei4.982.322 lei4.447.353 lei210.560 lei126.855 lei122.397 lei117.002 lei70.866 lei
Cheltuieli totale8.680.966 lei7.430.162 lei14.662.722 lei5.974.031 lei4.345.396 lei857.021 lei371.321 lei139.137 lei75.114 lei83.610 lei14.788 lei
Rezultat
Profit net764.166 lei196.666 lei40.356 lei632.523 lei603.857 lei3.558.227 lei0 lei0 lei46.059 lei30.004 lei53.951 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei161.702 lei13.134 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net764.166 lei196.666 lei40.356 lei632.523 lei603.857 lei3.558.227 lei-161.702 lei-13.134 lei46.059 lei30.004 lei53.951 lei
Bilanț
Active totale8.421.379 lei11.046.121 lei13.043.658 lei10.331.927 lei8.618.130 lei6.723.379 lei933.217 lei1.323.621 lei145.717 lei98.798 lei61.408 lei
Datorii4.510.846 lei7.741.880 lei8.032.790 lei5.261.863 lei4.050.353 lei2.629.224 lei267.054 lei354.134 lei15.502 lei14.643 lei7.257 lei
Capitaluri proprii3.910.533 lei3.220.368 lei4.766.077 lei4.725.721 lei4.093.198 lei3.489.341 lei-68.887 lei117.081 lei130.215 lei84.155 lei54.151 lei
Oameni
Număr mediu de salariați81210131081111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Petent: 5

Categorii de dosare

  • Civil: 5

Stadii procesuale

  • Fond: 5

Dosare pe ani

  • 2026: 5

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 5 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
2523/336/2026Judecătoria Vișeu de SusCivilFondPetent
2520/336/2026Judecătoria Vișeu de SusCivilFondPetent
2524/336/2026Judecătoria Vișeu de SusCivilFondPetent
2522/336/2026Judecătoria Vișeu de SusCivilFondPetent
2521/336/2026Judecătoria Vișeu de SusCivilFondPetent

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare ZEBRA ART STUDIO SRL?

ZEBRA ART STUDIO SRL apare în 5 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des ZEBRA ART STUDIO SRL?

Cel mai des ca petent (5 din 5 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (5 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă petent?

Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.