ERAR SECOND S.R.L.
ERAR SECOND S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare, CUI 33976538. Cifră de afaceri 2025: 205.960 lei, 1 salariați. Da
Registru
- CUI
- 33976538
- Denumire
- ERAR SECOND S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|30|17|2015
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 15.01.2015
- Sediu
- REPUBLICII, nr. 195, Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
Arată toate (15)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 205.960 lei (-50% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,6 mii lei · 2025 206 mii lei · maxim 2023 487,6 mii lei · minim 2017 343 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −3,1 mii lei · 2025 1,5 mii lei · maxim 2024 22,7 mii lei · minim 2016 −3,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 205.960 lei | 412.850 lei | 487.583 lei | 199.540 lei | — | — | — | — | 343 lei | 737 lei | 1.582 lei |
| Venituri totale | 212.089 lei | 437.043 lei | 487.605 lei | 200.494 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 343 lei | 737 lei | 1.582 lei |
| Cheltuieli totale | 210.167 lei | 409.225 lei | 466.430 lei | 195.697 lei | 563 lei | 2.848 lei | 2.278 lei | 2.829 lei | 1.488 lei | 4.310 lei | 4.665 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.485 lei | 22.730 lei | 16.393 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 189 lei | 563 lei | 2.848 lei | 2.278 lei | 2.829 lei | 1.155 lei | 3.595 lei | 3.130 lei |
| Rezultat net | 1.485 lei | 22.730 lei | 16.393 lei | -189 lei | -563 lei | -2.848 lei | -2.278 lei | -2.829 lei | -1.155 lei | -3.595 lei | -3.130 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.976 lei | 90.246 lei | 73.259 lei | 60.357 lei | 554 lei | 91 lei | 2.913 lei | 2.736 lei | 3.573 lei | 3.812 lei | 3.011 lei |
| Datorii | 251 lei | 67.510 lei | 73.253 lei | 73.453 lei | 16.752 lei | 15.726 lei | 15.700 lei | 13.245 lei | 11.253 lei | 10.337 lei | 5.941 lei |
| Capitaluri proprii | 1.725 lei | 22.736 lei | 6 lei | -16.387 lei | -16.198 lei | -15.635 lei | -12.787 lei | -10.509 lei | -7.680 lei | -6.525 lei | -2.930 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ERAR SECOND S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ERAR SECOND S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ERAR SECOND S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Odoreu, Comuna Odoreu, județul Satu Mare (REPUBLICII, nr. 195); numărul de înmatriculare e J|30|17|2015, din 15.01.2015.
Ce cifră de afaceri a avut ERAR SECOND S.R.L. în 2025?
205.960 lei, cu 50% sub 2024 (412.850 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.485 lei.
Câți salariați are ERAR SECOND S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ERAR SECOND S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.