CARP ACOPERISURI PROFESIONALE SRL — dosare în instanță
Numele CARP ACOPERISURI PROFESIONALE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 13 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 29 noiembrie 2024
- Ultima activitate
- 13 octombrie 2026
- Rol dominant
- Creditor — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 33963082)
- CUI
- 33963082
- Denumire
- CARP ACOPERISURI PROFESIONALE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|28|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.01.2015
- Sediu
- nr. 560, Sat Satu Mare, Comuna Satu Mare, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
Arată toate (35)
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 768.877 lei (+52% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 148,9 mii lei · 2025 768,9 mii lei · maxim 2025 768,9 mii lei · minim 2015 148,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 122,2 mii lei · 2025 28,2 mii lei · maxim 2019 140 mii lei · minim 2025 28,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2017 8 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 768.877 lei | 506.248 lei | 414.488 lei | 337.394 lei | 155.857 lei | 303.177 lei | 287.144 lei | 219.087 lei | 209.304 lei | 170.317 lei | 148.931 lei |
| Venituri totale | 772.715 lei | 506.248 lei | 421.211 lei | 337.394 lei | 155.857 lei | 303.177 lei | 287.144 lei | 219.087 lei | 209.304 lei | 170.317 lei | 148.931 lei |
| Cheltuieli totale | 739.099 lei | 430.179 lei | 296.286 lei | 246.176 lei | 119.544 lei | 214.284 lei | 144.252 lei | 88.115 lei | 129.201 lei | 90.077 lei | 22.218 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 28.216 lei | 66.295 lei | 120.497 lei | 87.844 lei | 34.427 lei | 85.861 lei | 140.020 lei | 128.781 lei | 77.920 lei | 77.815 lei | 122.242 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 28.216 lei | 66.295 lei | 120.497 lei | 87.844 lei | 34.427 lei | 85.861 lei | 140.020 lei | 128.781 lei | 77.920 lei | 77.815 lei | 122.242 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.030.313 lei | 682.333 lei | 523.084 lei | 786.981 lei | 612.397 lei | 658.731 lei | 512.580 lei | 332.907 lei | 232.711 lei | 114.901 lei | 128.441 lei |
| Datorii | 1.683.296 lei | 363.532 lei | 270.577 lei | 297.072 lei | 210.331 lei | 291.092 lei | 230.802 lei | 48.149 lei | 76.734 lei | 36.844 lei | 5.999 lei |
| Capitaluri proprii | 347.017 lei | 318.801 lei | 252.507 lei | 489.909 lei | 402.066 lei | 367.639 lei | 281.778 lei | 284.758 lei | 155.977 lei | 78.057 lei | 122.442 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 7 | 5 | 3 | 2 | 8 | 7 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Creditor: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 36788/301/2024 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Creditor |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare CARP ACOPERISURI PROFESIONALE SRL?
CARP ACOPERISURI PROFESIONALE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 13 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des CARP ACOPERISURI PROFESIONALE SRL?
Cel mai des ca creditor (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă creditor?
Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 23 octombrie 2026.