BASTIONUL MEDIEVAL SRL

BASTIONUL MEDIEVAL SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Alba Iulia, Alba, CUI 33960957. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
33960957
Denumire
BASTIONUL MEDIEVAL SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|01|26|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
13.01.2015
Sediu
1 DECEMBRIE 1918, nr. 5, Municipiul Alba Iulia, Alba
Activități autorizate (CAEN)
  • 5610 Restaurante · rev. 2
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 773,7 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2016 773,7 mii lei · minim 2020 0 lei.

Rezultat net (lei): 2016 247,2 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2016 247,2 mii lei · minim 2017 −513 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 8 · 2025 0 · maxim 2016 8 · minim 2017 0.

Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei———773.713 lei
Venituri totale0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei773.713 lei
Cheltuieli totale0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei48 lei112 lei242 lei513 lei462.924 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei247.205 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei48 lei112 lei242 lei513 lei0 lei
Rezultat net0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei-48 lei-112 lei-242 lei-513 lei247.205 lei
Bilanț
Active totale246.491 lei246.491 lei246.467 lei246.467 lei246.490 lei246.490 lei246.538 lei246.650 lei246.892 lei247.405 lei
Datorii0 lei0 lei-24 lei-24 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Capitaluri proprii246.491 lei246.491 lei246.491 lei246.491 lei246.490 lei246.490 lei246.538 lei246.650 lei246.892 lei247.405 lei
Oameni
Număr mediu de salariați000000——08

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este BASTIONUL MEDIEVAL SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, BASTIONUL MEDIEVAL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul BASTIONUL MEDIEVAL SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Alba Iulia, județul Alba (1 DECEMBRIE 1918, nr. 5); numărul de înmatriculare e J|01|26|2015, din 13.01.2015.

Ce cifră de afaceri a avut BASTIONUL MEDIEVAL SRL în 2025?

0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 0 lei.

Câți salariați are BASTIONUL MEDIEVAL SRL?

0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre BASTIONUL MEDIEVAL SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.