XINNI & MAO STAR SRL

XINNI & MAO STAR SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Reșița, Caraș-Severin, CUI 33957900. Cifră de afaceri 2025: 995.755 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
33957900
Denumire
XINNI & MAO STAR SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|11|9|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
12.01.2015
Sediu
REPUBLICII, nr. 2, Municipiul Reșița, Caraș-Severin
Activități autorizate (CAEN)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 995.755 lei (+9% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 796,8 mii lei · 2025 995,8 mii lei · maxim 2025 995,8 mii lei · minim 2017 389 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 111,4 mii lei · 2025 −100,8 mii lei · maxim 2023 113,8 mii lei · minim 2024 −140,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 7 · maxim 2024 7 · minim 2020 2.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă995.755 lei916.012 lei666.240 lei606.789 lei612.968 lei535.849 lei584.095 lei449.782 lei388.952 lei624.315 lei796.779 lei
Venituri totale996.813 lei917.559 lei1.006.250 lei606.918 lei612.968 lei535.849 lei594.129 lei449.998 lei391.154 lei624.315 lei796.779 lei
Cheltuieli totale1.071.895 lei1.033.417 lei882.607 lei627.618 lei592.678 lei528.441 lei582.713 lei501.704 lei476.724 lei606.821 lei664.099 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei113.781 lei0 lei14.283 lei2.289 lei5.474 lei0 lei0 lei14.695 lei111.371 lei
Pierdere netă100.842 lei140.736 lei0 lei26.769 lei0 lei0 lei0 lei56.198 lei89.245 lei0 lei0 lei
Rezultat net-100.842 lei-140.736 lei113.781 lei-26.769 lei14.283 lei2.289 lei5.474 lei-56.198 lei-89.245 lei14.695 lei111.371 lei
Bilanț
Active totale430.689 lei534.941 lei534.660 lei366.039 lei436.925 lei323.211 lei399.000 lei444.684 lei414.627 lei380.576 lei496.757 lei
Datorii581.987 lei585.396 lei444.379 lei389.540 lei433.656 lei334.226 lei412.304 lei463.461 lei377.206 lei254.310 lei385.186 lei
Capitaluri proprii-151.298 lei-50.455 lei90.281 lei-23.501 lei3.269 lei-11.015 lei-13.304 lei-18.777 lei37.421 lei126.266 lei111.571 lei
Oameni
Număr mediu de salariați77633233665

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este XINNI & MAO STAR SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, XINNI & MAO STAR SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul XINNI & MAO STAR SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Reșița, județul Caraș-Severin (REPUBLICII, nr. 2); numărul de înmatriculare e J|11|9|2015, din 12.01.2015.

Ce cifră de afaceri a avut XINNI & MAO STAR SRL în 2025?

995.755 lei, cu 9% peste 2024 (916.012 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 100.842 lei.

Câți salariați are XINNI & MAO STAR SRL?

7 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre XINNI & MAO STAR SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.