ROKONS SERV PROIECT SRL
ROKONS SERV PROIECT SRL: firmă în funcțiune din Sat Plopu, Comuna Plopu, Prahova, CUI 33940577. Cifră de afaceri 2025: 64.200 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 33940577
- Denumire
- ROKONS SERV PROIECT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|9|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.01.2015
- Sediu
- PLOPU, nr. 139, Sat Plopu, Comuna Plopu, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
Arată toate (20)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 64.200 lei (-82% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 209,6 mii lei · 2025 64,2 mii lei · maxim 2017 375 mii lei · minim 2020 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 60 lei · 2025 −140,7 mii lei · maxim 2017 2,8 mii lei · minim 2025 −140,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 5 · 2025 2 · maxim 2016 5 · minim 2020 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 64.200 lei | 349.920 lei | 170.307 lei | 0 lei | 200 lei | 0 lei | 11.934 lei | 50.984 lei | 374.995 lei | 330.001 lei | 209.612 lei |
| Venituri totale | 64.200 lei | 349.921 lei | 170.308 lei | 0 lei | 200 lei | 0 lei | 11.934 lei | 50.984 lei | 374.995 lei | 330.001 lei | 209.612 lei |
| Cheltuieli totale | 204.891 lei | 377.171 lei | 189.305 lei | 1.212 lei | — | 1.199 lei | 18.032 lei | 49.359 lei | 368.339 lei | 325.688 lei | 205.370 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 197 lei | 0 lei | 0 lei | 1.114 lei | 2.809 lei | 971 lei | 60 lei |
| Pierdere netă | 140.691 lei | 27.250 lei | 18.997 lei | 1.212 lei | 0 lei | 1.199 lei | 6.218 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -140.691 lei | -27.250 lei | -18.997 lei | -1.212 lei | 197 lei | -1.199 lei | -6.218 lei | 1.114 lei | 2.809 lei | 971 lei | 60 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 69.431 lei | 117.425 lei | 70.489 lei | 1.223 lei | 1.420 lei | 1.508 lei | 1.872 lei | 5.819 lei | 22.570 lei | 59.897 lei | 39.041 lei |
| Datorii | 192.319 lei | 99.623 lei | 25.437 lei | 4.451 lei | 2.172 lei | 2.457 lei | 2.887 lei | 616 lei | 18.480 lei | 58.616 lei | 38.781 lei |
| Capitaluri proprii | -190.115 lei | -49.425 lei | -22.175 lei | -3.228 lei | -752 lei | -949 lei | -1.015 lei | 5.203 lei | 4.090 lei | 1.281 lei | 260 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | 2 | — | — | 5 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROKONS SERV PROIECT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ROKONS SERV PROIECT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROKONS SERV PROIECT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Plopu, Comuna Plopu, județul Prahova (PLOPU, nr. 139); numărul de înmatriculare e J|29|9|2015, din 06.01.2015.
Ce cifră de afaceri a avut ROKONS SERV PROIECT SRL în 2025?
64.200 lei, cu 82% sub 2024 (349.920 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 140.691 lei.
Câți salariați are ROKONS SERV PROIECT SRL?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROKONS SERV PROIECT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.