NEW DAY STYLE SRL — dosare în instanță
Numele NEW DAY STYLE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 06 noiembrie 2025
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 33938305)
- CUI
- 33938305
- Denumire
- NEW DAY STYLE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|19|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.01.2015
- Sediu
- PĂDUREA CRAIULUI, nr. 1, bl. B2, sc. 3, ap. 121, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 4934 Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi · rev. 3
Arată toate (10)
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 240.614 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 11,7 mii lei · 2025 240,6 mii lei · maxim 2025 240,6 mii lei · minim 2015 11,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −34,9 mii lei · 2025 8,8 mii lei · maxim 2022 79,8 mii lei · minim 2018 −46,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2018 6 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 240.614 lei | 226.694 lei | 194.058 lei | 204.066 lei | 139.913 lei | 101.188 lei | 144.986 lei | 95.641 lei | 69.982 lei | 59.099 lei | 11.717 lei |
| Venituri totale | 240.614 lei | 226.694 lei | 194.058 lei | 204.066 lei | 139.913 lei | 114.942 lei | 144.986 lei | 95.641 lei | 69.982 lei | 59.099 lei | 11.717 lei |
| Cheltuieli totale | 229.486 lei | 215.201 lei | 174.281 lei | 122.232 lei | 67.930 lei | 88.662 lei | 157.637 lei | 140.925 lei | 92.682 lei | 85.932 lei | 46.283 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 8.790 lei | 9.925 lei | 18.038 lei | 79.794 lei | 70.611 lei | 25.288 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 14.092 lei | 46.241 lei | 23.400 lei | 27.424 lei | 34.917 lei |
| Rezultat net | 8.790 lei | 9.925 lei | 18.038 lei | 79.794 lei | 70.611 lei | 25.288 lei | -14.092 lei | -46.241 lei | -23.400 lei | -27.424 lei | -34.917 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 73.210 lei | 55.863 lei | 52.113 lei | 54.828 lei | 45.599 lei | 9.644 lei | 6.881 lei | 5.968 lei | 8.337 lei | 3.784 lei | 5.352 lei |
| Datorii | 38.798 lei | 29.594 lei | 4.247 lei | 25.009 lei | 95.574 lei | 130.230 lei | 152.755 lei | 137.750 lei | 93.878 lei | 65.925 lei | 40.069 lei |
| Capitaluri proprii | 34.412 lei | 26.269 lei | 47.866 lei | 29.819 lei | -49.975 lei | -120.586 lei | -145.874 lei | -131.782 lei | -85.541 lei | -62.141 lei | -34.717 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 | 4 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 36855/301/2025 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare NEW DAY STYLE SRL?
NEW DAY STYLE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des NEW DAY STYLE SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.