TESSUTI ABBIGLIAMENTO S.A.
TESSUTI ABBIGLIAMENTO S.A.: firmă în funcțiune din Sat Căianu Mic, Comuna Căianu, Cluj, CUI 33899427. Cifră de afaceri 2024: 1.345.739 lei, 3 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 33899427
- Denumire
- TESSUTI ABBIGLIAMENTO S.A.
- Formă juridică
- societate pe acțiuni
- Număr de înmatriculare
- J|12|3503|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.12.2014
- Sediu
- CĂIANU MIC, nr. 20D, Sat Căianu Mic, Comuna Căianu, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
Arată toate (18)
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.345.739 lei (-38% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · 2024 1,3 mil. lei · maxim 2022 4,9 mil. lei · minim 2015 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −20 lei · 2024 513,2 mii lei · maxim 2019 4,4 mil. lei · minim 2022 −925,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2024 3 · maxim 2024 3 · minim 2020 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.345.739 lei | 2.157.984 lei | 4.932.096 lei | 4.589.235 lei | 2.357.907 lei | 4.649.427 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Venituri totale | 2.487.115 lei | 2.672.987 lei | 6.006.690 lei | 4.589.235 lei | 2.574.097 lei | 4.894.707 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 1.910.470 lei | 2.444.593 lei | 6.890.052 lei | 4.520.848 lei | 2.437.886 lei | 315.641 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 20 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 513.224 lei | 208.070 lei | 0 lei | 22.495 lei | 112.632 lei | 4.439.583 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 925.285 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 20 lei |
| Rezultat net | 513.224 lei | 208.070 lei | -925.285 lei | 22.495 lei | 112.632 lei | 4.439.583 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -20 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 30.580.874 lei | 29.235.135 lei | 27.077.151 lei | 17.545.592 lei | 15.158.969 lei | 14.629.547 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 13.964.085 lei |
| Datorii | 209.187 lei | 8.436.042 lei | 8.644.112 lei | 3.438.124 lei | 3.368.613 lei | 2.951.823 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 13.963.905 lei |
| Capitaluri proprii | 18.808.860 lei | 11.095.636 lei | 10.887.566 lei | 11.812.851 lei | 11.790.356 lei | 11.677.724 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 180 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TESSUTI ABBIGLIAMENTO S.A. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TESSUTI ABBIGLIAMENTO S.A. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul TESSUTI ABBIGLIAMENTO S.A.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Căianu Mic, Comuna Căianu, județul Cluj (CĂIANU MIC, nr. 20D); numărul de înmatriculare e J|12|3503|2014, din 15.12.2014.
Ce cifră de afaceri a avut TESSUTI ABBIGLIAMENTO S.A. în 2024?
1.345.739 lei, cu 38% sub 2023 (2.157.984 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 513.224 lei.
Câți salariați are TESSUTI ABBIGLIAMENTO S.A.?
3 salariați în medie în 2024 (2 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TESSUTI ABBIGLIAMENTO S.A.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.