VOGAS ACT SOLUTION SRL
VOGAS ACT SOLUTION SRL: firmă în funcțiune din Sat Pogonele, Comuna Țintești, Buzău, CUI 33866241. Cifră de afaceri 2025: 182.882 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 33866241
- Denumire
- VOGAS ACT SOLUTION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|833|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.12.2014
- Sediu
- POGONELE, nr. 524, Sat Pogonele, Comuna Țintești, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 6511 Activități de asigurări de viață · rev. 2
- 6512 Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață) · rev. 2
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 182.882 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 66,8 mii lei · 2025 182,9 mii lei · maxim 2025 182,9 mii lei · minim 2015 66,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 36,3 mii lei · 2025 23,2 mii lei · maxim 2021 79,8 mii lei · minim 2019 9,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 1 · maxim 2017 2 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 182.882 lei | 149.825 lei | 147.825 lei | 175.263 lei | 152.480 lei | 107.204 lei | 121.050 lei | 117.223 lei | 94.862 lei | 89.423 lei | 66.829 lei |
| Venituri totale | 182.882 lei | 149.825 lei | 147.825 lei | 175.263 lei | 152.480 lei | 107.204 lei | 121.050 lei | 117.223 lei | 99.362 lei | 90.923 lei | 66.829 lei |
| Cheltuieli totale | 154.651 lei | 127.531 lei | 121.148 lei | 100.028 lei | 71.121 lei | 83.409 lei | 110.488 lei | 75.516 lei | 88.113 lei | 53.588 lei | 28.505 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 23.220 lei | 18.727 lei | 22.409 lei | 73.482 lei | 79.834 lei | 22.723 lei | 9.352 lei | 40.535 lei | 10.255 lei | 35.612 lei | 36.319 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 23.220 lei | 18.727 lei | 22.409 lei | 73.482 lei | 79.834 lei | 22.723 lei | 9.352 lei | 40.535 lei | 10.255 lei | 35.612 lei | 36.319 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 54.857 lei | 28.936 lei | 28.978 lei | 77.409 lei | 83.309 lei | 25.980 lei | 12.095 lei | 43.423 lei | 12.708 lei | 39.278 lei | 37.256 lei |
| Datorii | 10.801 lei | 8.100 lei | 6.369 lei | 3.727 lei | 3.275 lei | 3.057 lei | 2.543 lei | 2.688 lei | 2.253 lei | 3.466 lei | 737 lei |
| Capitaluri proprii | 44.056 lei | 20.836 lei | 22.609 lei | 73.682 lei | 80.034 lei | 22.923 lei | 9.552 lei | 40.735 lei | 10.455 lei | 35.812 lei | 36.519 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VOGAS ACT SOLUTION SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VOGAS ACT SOLUTION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VOGAS ACT SOLUTION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Pogonele, Comuna Țintești, județul Buzău (POGONELE, nr. 524); numărul de înmatriculare e J|10|833|2014, din 03.12.2014.
Ce cifră de afaceri a avut VOGAS ACT SOLUTION SRL în 2025?
182.882 lei, cu 22% peste 2024 (149.825 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 23.220 lei.
Câți salariați are VOGAS ACT SOLUTION SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VOGAS ACT SOLUTION SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.