MAVONIA TOP SOLUTIONS S.R.L.
MAVONIA TOP SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 33801587. Cifră de afaceri 2025: 15.215 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33801587
- Denumire
- MAVONIA TOP SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13300|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.11.2014
- Sediu
- DORNEASCA, nr. 13, bl. P80, sc. 1, et. 2, ap. 12, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
Arată toate (18)
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 15.215 lei (-62% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 100 mii lei · 2025 15,2 mii lei · maxim 2019 130,7 mii lei · minim 2025 15,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 16,3 mii lei · 2025 −36,5 mii lei · maxim 2020 30,1 mii lei · minim 2025 −36,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2020 0 · maxim 2015 0 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 15.215 lei | 40.314 lei | 46.745 lei | 60.082 lei | 92.712 lei | 116.115 lei | 130.709 lei | 80.110 lei | 70.640 lei | 91.599 lei | 100.026 lei |
| Venituri totale | 15.707 lei | 41.984 lei | 47.563 lei | 62.002 lei | 95.148 lei | 116.147 lei | 130.710 lei | 84.710 lei | 72.260 lei | 91.599 lei | 100.026 lei |
| Cheltuieli totale | 52.197 lei | 45.211 lei | 49.057 lei | 60.070 lei | 67.819 lei | 82.693 lei | 97.838 lei | 67.278 lei | 57.236 lei | 66.661 lei | 80.741 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 295 lei | 24.537 lei | 30.088 lei | 28.871 lei | 14.891 lei | 12.856 lei | 22.190 lei | 16.284 lei |
| Pierdere netă | 36.490 lei | 3.503 lei | 2.165 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -36.490 lei | -3.503 lei | -2.165 lei | 295 lei | 24.537 lei | 30.088 lei | 28.871 lei | 14.891 lei | 12.856 lei | 22.190 lei | 16.284 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 95.340 lei | 128.569 lei | 125.409 lei | 121.132 lei | 124.807 lei | 132.741 lei | 116.833 lei | 73.274 lei | 57.576 lei | 71.261 lei | 50.341 lei |
| Datorii | 16.367 lei | 13.105 lei | 6.442 lei | 0 lei | 3.971 lei | 7.442 lei | 21.622 lei | 6.934 lei | 6.127 lei | 32.668 lei | 33.938 lei |
| Capitaluri proprii | 78.973 lei | 115.464 lei | 118.967 lei | 121.132 lei | 120.836 lei | 125.299 lei | 95.211 lei | 66.340 lei | 51.449 lei | 38.593 lei | 16.403 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAVONIA TOP SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MAVONIA TOP SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MAVONIA TOP SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (DORNEASCA, nr. 13, bl. P80, sc. 1, et. 2, ap. 12); numărul de înmatriculare e J|40|13300|2014, din 13.11.2014.
Ce cifră de afaceri a avut MAVONIA TOP SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
15.215 lei, cu 62% sub 2024 (40.314 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 36.490 lei.
De unde vin datele despre MAVONIA TOP SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.