SELECT PDI SRL

SELECT PDI SRL: firmă în funcțiune din Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj, CUI 33792985. Cifră de afaceri 2025: 76.241 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
33792985
Denumire
SELECT PDI SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|3230|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
12.11.2014
Sediu
TRANDAFIRILOR, nr. 150B, Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 76.241 lei (-67% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 15 mii lei · 2025 76,2 mii lei · maxim 2019 294,4 mii lei · minim 2015 15 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 863 lei · 2025 −3,8 mii lei · maxim 2019 127,5 mii lei · minim 2025 −3,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2021 8 · minim 2025 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă76.241 lei231.818 lei267.034 lei290.783 lei267.250 lei242.759 lei294.399 lei220.744 lei95.439 lei64.109 lei14.971 lei
Venituri totale76.241 lei232.268 lei268.049 lei298.783 lei267.250 lei242.759 lei294.399 lei220.744 lei95.439 lei64.109 lei14.971 lei
Cheltuieli totale80.000 lei142.623 lei153.273 lei173.972 lei162.656 lei131.194 lei163.907 lei119.646 lei34.702 lei59.754 lei13.659 lei
Rezultat
Profit net0 lei75.502 lei112.205 lei121.824 lei101.921 lei109.320 lei127.472 lei98.891 lei59.149 lei3.340 lei863 lei
Pierdere netă3.759 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-3.759 lei75.502 lei112.205 lei121.824 lei101.921 lei109.320 lei127.472 lei98.891 lei59.149 lei3.340 lei863 lei
Bilanț
Active totale46.026 lei88.336 lei240.969 lei251.646 lei345.986 lei313.365 lei321.025 lei176.960 lei67.382 lei74.591 lei12.353 lei
Datorii4.265 lei12.594 lei8.462 lei9.520 lei123.764 lei83.743 lei130.723 lei15.239 lei4.552 lei70.910 lei12.031 lei
Capitaluri proprii41.761 lei75.742 lei232.507 lei242.126 lei222.222 lei229.622 lei190.302 lei161.721 lei62.830 lei3.681 lei322 lei
Oameni
Număr mediu de salariați135785452—2

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SELECT PDI SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SELECT PDI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul SELECT PDI SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dezmir, Comuna Apahida, județul Cluj (TRANDAFIRILOR, nr. 150B); numărul de înmatriculare e J|12|3230|2014, din 12.11.2014.

Ce cifră de afaceri a avut SELECT PDI SRL în 2025?

76.241 lei, cu 67% sub 2024 (231.818 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.759 lei.

Câți salariați are SELECT PDI SRL?

1 salariat în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SELECT PDI SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.