BBS - FAST SERVICE SRL
BBS - FAST SERVICE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 33780450. Cifră de afaceri 2024: 8.073 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33780450
- Denumire
- BBS - FAST SERVICE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2519|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.11.2014
- Sediu
- BRÎNDUȘEI, nr. 6, bl. 42, sc. A, et. 2, ap. 9, CAM.1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
Arată toate (13)
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 8.073 lei (-88% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 11,5 mii lei · 2024 8,1 mii lei · maxim 2021 134,3 mii lei · minim 2024 8,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −39,9 mii lei · 2024 −68,5 mii lei · maxim 2021 13,2 mii lei · minim 2024 −68,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2024 1 · maxim 2016 1 · minim 2015 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 8.073 lei | 69.084 lei | fără bilanț | 134.293 lei | 53.657 lei | 81.736 lei | 43.562 lei | 84.618 lei | 11.451 lei | — |
| Venituri totale | 8.593 lei | 73.127 lei | fără bilanț | 135.535 lei | 55.534 lei | 82.898 lei | 44.575 lei | 85.737 lei | 14.418 lei | 1.001 lei |
| Cheltuieli totale | 77.092 lei | 101.652 lei | fără bilanț | 120.990 lei | 75.310 lei | 82.315 lei | 103.601 lei | 69.885 lei | 43.871 lei | 40.949 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 13.202 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 12.919 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 68.499 lei | 28.525 lei | fără bilanț | 0 lei | 20.309 lei | 235 lei | 59.455 lei | 0 lei | 29.797 lei | 39.948 lei |
| Rezultat net | -68.499 lei | -28.525 lei | fără bilanț | 13.202 lei | -20.309 lei | -235 lei | -59.455 lei | 12.919 lei | -29.797 lei | -39.948 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 73.228 lei | 119.123 lei | fără bilanț | 174.716 lei | 153.041 lei | 172.331 lei | 89.782 lei | 104.518 lei | 69.225 lei | 76.519 lei |
| Datorii | 334.563 lei | 311.959 lei | fără bilanț | 278.555 lei | 270.081 lei | 267.840 lei | 185.056 lei | 140.337 lei | 117.963 lei | 95.541 lei |
| Capitaluri proprii | -261.335 lei | -192.836 lei | fără bilanț | -103.839 lei | -117.040 lei | -95.509 lei | -95.274 lei | -35.819 lei | -48.738 lei | -19.022 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | fără bilanț | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BBS - FAST SERVICE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BBS - FAST SERVICE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BBS - FAST SERVICE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (BRÎNDUȘEI, nr. 6, bl. 42, sc. A, et. 2, ap. 9, CAM.1); numărul de înmatriculare e J|35|2519|2014, din 07.11.2014.
Ce cifră de afaceri a avut BBS - FAST SERVICE SRL în 2024?
8.073 lei, cu 88% sub 2023 (69.084 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 68.499 lei.
Câți salariați are BBS - FAST SERVICE SRL?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BBS - FAST SERVICE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.