CUIBUL BERZELOR S.R.L.
CUIBUL BERZELOR S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 33774806. Cifră de afaceri 2025: 115.375 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33774806
- Denumire
- CUIBUL BERZELOR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3190|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.11.2014
- Sediu
- DONATH, nr. 264, ap. 25, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7740 Leasing cu bunuri intangibile (exclusiv financiare) · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
Arată toate (16)
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole · rev. 2
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 2
- 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 115.375 lei (-28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 137,1 mii lei · 2025 115,4 mii lei · maxim 2023 263,1 mii lei · minim 2025 115,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −19,7 mii lei · 2025 −24,5 mii lei · maxim 2023 94,4 mii lei · minim 2024 −255,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 115.375 lei | 160.868 lei | 263.104 lei | 198.548 lei | 202.553 lei | 125.995 lei | 205.679 lei | 200.502 lei | 209.709 lei | 205.936 lei | 137.075 lei |
| Venituri totale | 115.375 lei | 162.145 lei | 263.157 lei | 200.423 lei | 206.351 lei | 126.342 lei | 205.712 lei | 202.582 lei | 209.712 lei | 206.328 lei | 137.075 lei |
| Cheltuieli totale | 138.745 lei | 416.035 lei | 166.122 lei | 280.241 lei | 160.826 lei | 119.096 lei | 159.709 lei | 186.372 lei | 200.082 lei | 203.948 lei | 152.617 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 94.404 lei | 0 lei | 43.500 lei | 5.986 lei | 43.946 lei | 14.205 lei | 7.533 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 24.524 lei | 255.504 lei | 0 lei | 81.803 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.235 lei | 19.654 lei |
| Rezultat net | -24.524 lei | -255.504 lei | 94.404 lei | -81.803 lei | 43.500 lei | 5.986 lei | 43.946 lei | 14.205 lei | 7.533 lei | -1.235 lei | -19.654 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 6.692 lei | 10.948 lei | 98.299 lei | 56.931 lei | 103.474 lei | 59.871 lei | 59.881 lei | 21.621 lei | 97.443 lei | 70.807 lei | 38.680 lei |
| Datorii | 286.520 lei | 266.252 lei | 70.498 lei | 123.534 lei | 9.144 lei | 9.041 lei | 15.037 lei | 20.723 lei | 110.750 lei | 91.647 lei | 58.285 lei |
| Capitaluri proprii | -279.828 lei | -255.304 lei | 27.801 lei | -66.603 lei | 94.330 lei | 50.830 lei | 44.844 lei | 898 lei | -13.307 lei | -20.840 lei | -19.605 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CUIBUL BERZELOR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CUIBUL BERZELOR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CUIBUL BERZELOR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (DONATH, nr. 264, ap. 25); numărul de înmatriculare e J|12|3190|2014, din 06.11.2014.
Ce cifră de afaceri a avut CUIBUL BERZELOR S.R.L. în 2025?
115.375 lei, cu 28% sub 2024 (160.868 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 24.524 lei.
Câți salariați are CUIBUL BERZELOR S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CUIBUL BERZELOR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.