ARSENE MANAGEMENT SRL

ARSENE MANAGEMENT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 33752743. Cifră de afaceri 2019: 244.212 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
33752743
Denumire
ARSENE MANAGEMENT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|12649|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
30.10.2014
Sediu
RÂMNICU SĂRAT, nr. 19, bl. 20K, sc. 2, et. 5, ap. 52, CAMERA NR. 2, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 2
  • 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2019 · 5 bilanțuri

Financiar · 2015–2019 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2019, față de 2018.

În 2019, cifra de afaceri netă a fost 244.212 lei (+13% față de 2018).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 196,7 mii lei · 2019 244,2 mii lei · maxim 2019 244,2 mii lei · minim 2017 181,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 66,1 mii lei · 2019 96,1 mii lei · maxim 2019 96,1 mii lei · minim 2016 −32,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2019 2 · maxim 2015 3 · minim 2017 2.

Indicator20192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă244.212 lei216.120 lei181.330 lei183.917 lei196.689 lei
Venituri totale244.212 lei216.120 lei181.330 lei183.920 lei196.697 lei
Cheltuieli totale145.690 lei159.996 lei176.887 lei213.793 lei125.136 lei
Rezultat
Profit net96.080 lei53.963 lei2.452 lei0 lei66.075 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei32.650 lei0 lei
Rezultat net96.080 lei53.963 lei2.452 lei-32.650 lei66.075 lei
Bilanț
Active totale309.069 lei182.192 lei117.669 lei96.794 lei119.540 lei
Datorii107.848 lei74.496 lei42.883 lei24.460 lei8.657 lei
Capitaluri proprii201.221 lei107.696 lei74.786 lei72.334 lei110.883 lei
Oameni
Număr mediu de salariați22233

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ARSENE MANAGEMENT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ARSENE MANAGEMENT SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul ARSENE MANAGEMENT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (RÂMNICU SĂRAT, nr. 19, bl. 20K, sc. 2, et. 5, ap. 52, CAMERA NR. 2); numărul de înmatriculare e J|40|12649|2014, din 30.10.2014.

Ce cifră de afaceri a avut ARSENE MANAGEMENT SRL în 2019?

244.212 lei, cu 13% peste 2018 (216.120 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 96.080 lei.

Câți salariați are ARSENE MANAGEMENT SRL?

2 salariați în medie în 2019 (2 în 2018), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ARSENE MANAGEMENT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2019). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.