TOP CADASTRU BUCOVINA S.R.L.

TOP CADASTRU BUCOVINA S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Cajvana, Oraș Cajvana, Suceava, CUI 33745886. Cifră de afaceri 2025: 567.872 lei, 4 salariați. Date ON

Registru

CUI
33745886
Denumire
TOP CADASTRU BUCOVINA S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|880|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.10.2014
Sediu
ȘTEFAN CEL MARE, nr. 279, bl. 9, et. M, ap. 3, Loc. Cajvana, Oraș Cajvana, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 6910 Activități juridice · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Arată toate (7)
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 567.872 lei (+15% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 57,4 mii lei · 2025 567,9 mii lei · maxim 2025 567,9 mii lei · minim 2016 38,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −1 mii lei · 2025 7 mii lei · maxim 2019 156,1 mii lei · minim 2023 −78,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 4 · maxim 2021 4 · minim 2016 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă567.872 lei495.158 lei272.717 lei235.902 lei261.841 lei153.067 lei265.614 lei104.598 lei51.530 lei38.050 lei57.370 lei
Venituri totale594.357 lei520.168 lei272.720 lei235.903 lei261.843 lei153.068 lei265.632 lei104.598 lei51.530 lei38.050 lei57.370 lei
Cheltuieli totale574.116 lei436.945 lei348.941 lei196.453 lei210.584 lei170.225 lei106.873 lei40.230 lei32.783 lei42.021 lei56.649 lei
Rezultat
Profit net6.990 lei71.214 lei0 lei37.137 lei48.693 lei0 lei156.079 lei63.322 lei18.231 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei78.948 lei0 lei0 lei18.626 lei0 lei0 lei0 lei4.649 lei1.000 lei
Rezultat net6.990 lei71.214 lei-78.948 lei37.137 lei48.693 lei-18.626 lei156.079 lei63.322 lei18.231 lei-4.649 lei-1.000 lei
Bilanț
Active totale494.842 lei428.993 lei252.957 lei183.017 lei303.051 lei263.811 lei285.362 lei73.621 lei11.849 lei8.088 lei19.338 lei
Datorii458.139 lei399.280 lei294.458 lei145.570 lei45.596 lei55.050 lei57.975 lei2.313 lei3.863 lei18.333 lei23.946 lei
Capitaluri proprii36.703 lei29.713 lei-41.501 lei37.447 lei257.455 lei208.761 lei227.387 lei71.308 lei7.986 lei-10.245 lei-4.608 lei
Oameni
Număr mediu de salariați44434321112

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TOP CADASTRU BUCOVINA S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, TOP CADASTRU BUCOVINA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul TOP CADASTRU BUCOVINA S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Cajvana, Oraș Cajvana, județul Suceava (ȘTEFAN CEL MARE, nr. 279, bl. 9, et. M, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|33|880|2014, din 29.10.2014.

Ce cifră de afaceri a avut TOP CADASTRU BUCOVINA S.R.L. în 2025?

567.872 lei, cu 15% peste 2024 (495.158 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.990 lei.

Câți salariați are TOP CADASTRU BUCOVINA S.R.L.?

4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TOP CADASTRU BUCOVINA S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.