TERMWAY SRL

TERMWAY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 33728893. Cifră de afaceri 2025: 3.848.068 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
33728893
Denumire
TERMWAY SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|04|993|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
24.10.2014
Sediu
ȘTEFAN CEL MARE, nr. 34, sc. C, ap. 13, Municipiul Bacău, Bacău
Activități autorizate (CAEN)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Arată toate (8)
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.848.068 lei (+59% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 55,7 mii lei · 2025 3,8 mil. lei · maxim 2022 4,5 mil. lei · minim 2015 55,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 3,5 mii lei · 2025 97,7 mii lei · maxim 2022 150,3 mii lei · minim 2016 2,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 6 · maxim 2019 6 · minim 2016 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă3.848.068 lei2.415.731 lei3.197.125 lei4.450.032 lei2.028.797 lei1.109.784 lei2.203.963 lei1.087.774 lei487.046 lei424.569 lei55.663 lei
Venituri totale3.058.099 lei4.093.044 lei3.570.534 lei3.712.615 lei2.412.403 lei1.471.560 lei2.204.339 lei1.117.886 lei494.313 lei424.574 lei55.663 lei
Cheltuieli totale2.939.918 lei3.977.690 lei3.488.105 lei3.517.759 lei2.324.723 lei1.432.093 lei2.041.108 lei1.100.097 lei483.405 lei412.522 lei50.542 lei
Rezultat
Profit net97.728 lei84.928 lei16.086 lei150.313 lei67.314 lei28.767 lei141.191 lei6.610 lei5.552 lei2.767 lei3.451 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net97.728 lei84.928 lei16.086 lei150.313 lei67.314 lei28.767 lei141.191 lei6.610 lei5.552 lei2.767 lei3.451 lei
Bilanț
Active totale2.628.928 lei3.377.234 lei2.568.974 lei1.271.527 lei1.189.759 lei711.015 lei509.972 lei280.037 lei158.319 lei155.239 lei39.463 lei
Datorii2.249.613 lei3.095.647 lei2.372.312 lei1.070.269 lei1.120.506 lei672.160 lei443.141 lei262.746 lei146.568 lei148.889 lei35.880 lei
Capitaluri proprii379.315 lei281.587 lei196.662 lei201.258 lei69.253 lei38.855 lei66.831 lei17.291 lei11.751 lei6.350 lei3.583 lei
Oameni
Număr mediu de salariați6—65426211—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TERMWAY SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, TERMWAY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul TERMWAY SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (ȘTEFAN CEL MARE, nr. 34, sc. C, ap. 13); numărul de înmatriculare e J|04|993|2014, din 24.10.2014.

Ce cifră de afaceri a avut TERMWAY SRL în 2025?

3.848.068 lei, cu 59% peste 2024 (2.415.731 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 97.728 lei.

Câți salariați are TERMWAY SRL?

6 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TERMWAY SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.