MANCHA COMPANY S.R.L.

MANCHA COMPANY S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Urziceni, Ialomița, CUI 33704550. Cifră de afaceri 2021: 77.890 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
33704550
Denumire
MANCHA COMPANY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|21|385|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.10.2014
Sediu
BUCUREȘTI, nr. 48, bl. OD4, et. 4, ap. 13, Municipiul Urziceni, Ialomița
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2021 · 7 bilanțuri

Financiar · 2015–2021 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2021, față de 2020.

În 2021, cifra de afaceri netă a fost 77.890 lei (-19% față de 2020).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 213,1 mii lei · 2021 77,9 mii lei · maxim 2018 280,3 mii lei · minim 2021 77,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 116,6 mii lei · 2021 −248,7 mii lei · maxim 2018 119,7 mii lei · minim 2021 −248,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2021 1 · maxim 2019 3 · minim 2021 1.

Indicator2021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă77.890 lei96.054 lei271.664 lei280.270 lei217.188 lei212.852 lei213.075 lei
Venituri totale-116.104 lei218.217 lei232.251 lei384.016 lei372.906 lei319.023 lei245.977 lei
Cheltuieli totale131.796 lei220.517 lei233.177 lei261.512 lei319.667 lei230.026 lei122.951 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei119.701 lei51.067 lei84.740 lei116.633 lei
Pierdere netă248.663 lei3.261 lei3.643 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-248.663 lei-3.261 lei-3.643 lei119.701 lei51.067 lei84.740 lei116.633 lei
Bilanț
Active totale780.385 lei1.017.728 lei901.948 lei714.380 lei636.706 lei254.552 lei254.867 lei
Datorii777.175 lei765.855 lei646.814 lei455.604 lei497.632 lei166.544 lei70.211 lei
Capitaluri proprii3.210 lei251.873 lei255.134 lei258.776 lei139.074 lei88.008 lei184.656 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1232222

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MANCHA COMPANY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MANCHA COMPANY S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul MANCHA COMPANY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Urziceni, județul Ialomița (BUCUREȘTI, nr. 48, bl. OD4, et. 4, ap. 13); numărul de înmatriculare e J|21|385|2014, din 17.10.2014.

Ce cifră de afaceri a avut MANCHA COMPANY S.R.L. în 2021?

77.890 lei, cu 19% sub 2020 (96.054 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 248.663 lei.

Câți salariați are MANCHA COMPANY S.R.L.?

1 salariat în medie în 2021 (2 în 2020), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MANCHA COMPANY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.