EUROTRAILERS CAR SRL
EUROTRAILERS CAR SRL: firmă în funcțiune din Sat Căciulești, Comuna Girov, Neamț, CUI 33670635. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33670635
- Denumire
- EUROTRAILERS CAR SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|590|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.10.2014
- Sediu
- PRINCIPALĂ, nr. 135, Sat Căciulești, Comuna Girov, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
Arată toate (18)
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 18,4 mii lei · 2023 10,4 mii lei · maxim 2017 65 mii lei · minim 2023 10,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 4,3 mii lei · 2025 −432 lei · maxim 2016 12,2 mii lei · minim 2019 −7 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 10.404 lei | 25.970 lei | 18.887 lei | 16.596 lei | — | 22.301 lei | 64.998 lei | 63.900 lei | 18.360 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 10.404 lei | 25.970 lei | 18.887 lei | 16.605 lei | 0 lei | 22.305 lei | 65.002 lei | 63.910 lei | 18.360 lei |
| Cheltuieli totale | 432 lei | 358 lei | 8.763 lei | 27.190 lei | 20.767 lei | 16.962 lei | 6.952 lei | 24.515 lei | 57.585 lei | 49.783 lei | 13.489 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 1.390 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.467 lei | 12.210 lei | 4.320 lei |
| Pierdere netă | 432 lei | 358 lei | 0 lei | 1.983 lei | 2.435 lei | 823 lei | 6.952 lei | 2.880 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -432 lei | -358 lei | 1.390 lei | -1.983 lei | -2.435 lei | -823 lei | -6.952 lei | -2.880 lei | 5.467 lei | 12.210 lei | 4.320 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 7.206 lei | 7.475 lei | 7.642 lei | 5.074 lei | 5.007 lei | 6.332 lei | 5.364 lei | 12.317 lei | 17.460 lei | 32.195 lei | 24.149 lei |
| Datorii | 6.487 lei | 6.324 lei | 6.133 lei | 4.954 lei | 2.904 lei | 1.790 lei | 0 lei | 0 lei | 2.263 lei | 15.465 lei | 19.629 lei |
| Capitaluri proprii | 719 lei | 1.151 lei | 1.509 lei | 120 lei | 2.103 lei | 4.542 lei | 5.364 lei | 12.317 lei | 15.197 lei | 16.730 lei | 4.520 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EUROTRAILERS CAR SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EUROTRAILERS CAR SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EUROTRAILERS CAR SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Căciulești, Comuna Girov, județul Neamț (PRINCIPALĂ, nr. 135); numărul de înmatriculare e J|27|590|2014, din 08.10.2014.
De unde vin datele despre EUROTRAILERS CAR SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.