WORK IN BUILDERS S.R.L.
WORK IN BUILDERS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 33664765. Cifră de afaceri 2025: 953.285 lei, 12 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 33664765
- Denumire
- WORK IN BUILDERS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|16542|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.09.2021
- Sediu
- BUCUREȘTII NOI, nr. 25A, CONSTRUCTIA C1, PARTER, BIROUL 5, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 3
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 2212 Fabricarea altor produse din cauciuc · rev. 3
- 2931 Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule · rev. 3
Arată toate (19)
- 2932 Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule · rev. 3
- 3092 Fabricarea de biciclete și de vehicule pentru invalizi · rev. 3
- 3821 Recuperarea materialelor reciclabile · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 953.285 lei (+37% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 145 mii lei · 2025 953,3 mii lei · maxim 2025 953,3 mii lei · minim 2022 145 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −6,6 mii lei · 2025 −612,8 mii lei · maxim 2022 42,7 mii lei · minim 2024 −1,8 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 12 · maxim 2024 19 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 953.285 lei | 697.491 lei | 339.895 lei | 144.998 lei | — | — | — | fără bilanț | fără bilanț | — | — |
| Venituri totale | 953.425 lei | 699.202 lei | 352.176 lei | 144.998 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 3 lei |
| Cheltuieli totale | 1.566.258 lei | 2.478.972 lei | 438.532 lei | 100.853 lei | — | 25.694 lei | 183 lei | fără bilanț | fără bilanț | 1.635 lei | 6.597 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 42.727 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 612.833 lei | 1.779.770 lei | 89.832 lei | 0 lei | 0 lei | 25.694 lei | 183 lei | fără bilanț | fără bilanț | 1.635 lei | 6.594 lei |
| Rezultat net | -612.833 lei | -1.779.770 lei | -89.832 lei | 42.727 lei | 0 lei | -25.694 lei | -183 lei | fără bilanț | fără bilanț | -1.635 lei | -6.594 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 275.715 lei | 406.465 lei | 190.882 lei | 50.002 lei | 1.235 lei | 1.470 lei | 40 lei | fără bilanț | fără bilanț | 40 lei | 91 lei |
| Datorii | 2.752.203 lei | 2.270.120 lei | 274.767 lei | 44.095 lei | 38.055 lei | 38.291 lei | 11.167 lei | fără bilanț | fără bilanț | 10.984 lei | 9.400 lei |
| Capitaluri proprii | -2.476.488 lei | -1.863.655 lei | -83.885 lei | 5.907 lei | -36.820 lei | -36.821 lei | -11.127 lei | fără bilanț | fără bilanț | -10.944 lei | -9.309 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 12 | 19 | 3 | 1 | — | 1 | — | fără bilanț | fără bilanț | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este WORK IN BUILDERS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, WORK IN BUILDERS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul WORK IN BUILDERS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (BUCUREȘTII NOI, nr. 25A, CONSTRUCTIA C1, PARTER, BIROUL 5); numărul de înmatriculare e J|40|16542|2021, din 23.09.2021.
Ce cifră de afaceri a avut WORK IN BUILDERS S.R.L. în 2025?
953.285 lei, cu 37% peste 2024 (697.491 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 612.833 lei.
Câți salariați are WORK IN BUILDERS S.R.L.?
12 salariați în medie în 2025 (19 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre WORK IN BUILDERS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.