L&C SOLUTIONS CONSTRUCT SRL
L&C SOLUTIONS CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 33651439. Cifră de afaceri 2025: 146.969 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 33651439
- Denumire
- L&C SOLUTIONS CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|11440|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.10.2014
- Sediu
- CAMIL RESSU, nr. 57B, bl. Y2B, sc. 4, et. 10, ap. 175, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
Arată toate (25)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 146.969 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 52,5 mii lei · 2025 147 mii lei · maxim 2021 734,3 mii lei · minim 2020 3,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 43,3 mii lei · 2025 −64,2 mii lei · maxim 2021 371,3 mii lei · minim 2025 −64,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 146.969 lei | 145.398 lei | 228.833 lei | 56.920 lei | 734.304 lei | 3.450 lei | 71.500 lei | 8.125 lei | 7.650 lei | 32.391 lei | 52.489 lei |
| Venituri totale | 162.146 lei | 156.648 lei | 228.833 lei | 56.927 lei | 734.325 lei | 3.450 lei | 71.500 lei | 8.125 lei | 7.650 lei | 32.391 lei | 52.489 lei |
| Cheltuieli totale | 225.012 lei | 151.743 lei | 131.829 lei | 100.523 lei | 355.669 lei | 8.798 lei | 3.916 lei | — | 51 lei | 4.812 lei | 7.599 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 3.625 lei | 95.117 lei | 0 lei | 371.264 lei | 0 lei | 65.439 lei | 7.881 lei | 7.369 lei | 26.607 lei | 43.315 lei |
| Pierdere netă | 64.217 lei | 0 lei | 0 lei | 44.166 lei | 0 lei | 5.450 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -64.217 lei | 3.625 lei | 95.117 lei | -44.166 lei | 371.264 lei | -5.450 lei | 65.439 lei | 7.881 lei | 7.369 lei | 26.607 lei | 43.315 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 181.582 lei | 71.833 lei | 118.473 lei | 7.976 lei | 452.324 lei | 153.498 lei | 160.844 lei | 93.509 lei | 85.669 lei | 78.838 lei | 51.699 lei |
| Datorii | 189.758 lei | 15.792 lei | 26.058 lei | 10.678 lei | 80.860 lei | 0 lei | 1.896 lei | 0 lei | 41 lei | 578 lei | 47 lei |
| Capitaluri proprii | -8.176 lei | 56.041 lei | 92.415 lei | -2.702 lei | 371.464 lei | 153.498 lei | 158.948 lei | 93.509 lei | 85.628 lei | 78.260 lei | 51.652 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este L&C SOLUTIONS CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, L&C SOLUTIONS CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul L&C SOLUTIONS CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (CAMIL RESSU, nr. 57B, bl. Y2B, sc. 4, et. 10, ap. 175, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|11440|2014, din 02.10.2014.
Ce cifră de afaceri a avut L&C SOLUTIONS CONSTRUCT SRL în 2025?
146.969 lei, cu 1% peste 2024 (145.398 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 64.217 lei.
Câți salariați are L&C SOLUTIONS CONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre L&C SOLUTIONS CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.