STEJARUL M.G. PARK SRL
STEJARUL M.G. PARK SRL: firmă în funcțiune din Sat Crișeni, Comuna Crișeni, Sălaj, CUI 33632224. Cifră de afaceri 2025: 3.000 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33632224
- Denumire
- STEJARUL M.G. PARK SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|351|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.09.2014
- Sediu
- CRIȘENI, nr. 205, Sat Crișeni, Comuna Crișeni, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 2
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Arată toate (8)
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.000 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 36,2 mii lei · 2025 3 mii lei · maxim 2017 44,3 mii lei · minim 2025 3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −11,9 mii lei · 2025 2,5 mii lei · maxim 2017 9,8 mii lei · minim 2024 −21,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.000 lei | — | 4.135 lei | — | — | — | — | 5.160 lei | 44.321 lei | 28.547 lei | 36.199 lei |
| Venituri totale | 3.000 lei | 0 lei | 4.135 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.160 lei | 44.321 lei | 28.547 lei | 36.199 lei |
| Cheltuieli totale | — | 21.474 lei | 19.537 lei | 11.304 lei | 14.456 lei | 4.882 lei | 11.361 lei | 17.638 lei | 34.096 lei | 24.489 lei | 47.003 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 2.520 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 9.782 lei | 3.487 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 21.474 lei | 15.443 lei | 11.304 lei | 14.456 lei | 4.882 lei | 11.361 lei | 12.633 lei | 0 lei | 0 lei | 11.890 lei |
| Rezultat net | 2.520 lei | -21.474 lei | -15.443 lei | -11.304 lei | -14.456 lei | -4.882 lei | -11.361 lei | -12.633 lei | 9.782 lei | 3.487 lei | -11.890 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 6.509 lei | 2.319 lei | 1.704 lei | 1.739 lei | 1.610 lei | 1.623 lei | 1.600 lei | 8.628 lei | 30.651 lei | 14.235 lei | 7.738 lei |
| Datorii | 96.377 lei | 94.707 lei | 72.618 lei | 57.210 lei | 45.777 lei | 31.334 lei | 26.430 lei | 22.097 lei | 31.487 lei | 24.853 lei | 21.843 lei |
| Capitaluri proprii | -89.868 lei | -92.388 lei | -70.914 lei | -55.471 lei | -44.167 lei | -29.711 lei | -24.830 lei | -13.469 lei | -836 lei | -10.618 lei | -14.105 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STEJARUL M.G. PARK SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, STEJARUL M.G. PARK SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STEJARUL M.G. PARK SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Crișeni, Comuna Crișeni, județul Sălaj (CRIȘENI, nr. 205); numărul de înmatriculare e J|31|351|2014, din 29.09.2014.
Ce cifră de afaceri a avut STEJARUL M.G. PARK SRL în 2025?
3.000 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.520 lei.
De unde vin datele despre STEJARUL M.G. PARK SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.