YOUNG CONSTRUCTING SYSTEM S.R.L.
YOUNG CONSTRUCTING SYSTEM S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 33616342. Cifră de afaceri 2025: 253.984 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 33616342
- Denumire
- YOUNG CONSTRUCTING SYSTEM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|481|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.09.2014
- Sediu
- G-RAL GHEORGHE AVRAMESCU, nr. 21, LOT 1/2, Camera P9.3, inscris in cartea funciara nr. 90368-C1, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 253.984 lei (+46% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 87,7 mii lei · 2025 254 mii lei · maxim 2022 345,7 mii lei · minim 2018 34,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 82,6 mii lei · 2025 10,8 mii lei · maxim 2015 82,6 mii lei · minim 2021 288 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2020 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 253.984 lei | 174.420 lei | 235.970 lei | 345.703 lei | 117.092 lei | 107.277 lei | 39.535 lei | 34.867 lei | 66.459 lei | 95.810 lei | 87.673 lei |
| Venituri totale | 259.518 lei | 174.427 lei | 236.159 lei | 345.711 lei | 117.092 lei | 107.277 lei | 39.537 lei | 34.870 lei | 66.478 lei | 96.057 lei | 88.148 lei |
| Cheltuieli totale | 246.132 lei | 171.531 lei | 224.812 lei | 293.021 lei | 115.633 lei | 100.661 lei | 37.603 lei | 11.663 lei | 34.424 lei | 12.002 lei | 2.911 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 10.846 lei | 1.152 lei | 8.985 lei | 49.233 lei | 288 lei | 5.462 lei | 1.254 lei | 22.161 lei | 30.060 lei | 81.174 lei | 82.592 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 10.846 lei | 1.152 lei | 8.985 lei | 49.233 lei | 288 lei | 5.462 lei | 1.254 lei | 22.161 lei | 30.060 lei | 81.174 lei | 82.592 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 201.494 lei | 292.829 lei | 291.632 lei | 227.437 lei | 157.763 lei | 181.973 lei | 109.092 lei | 106.356 lei | 86.894 lei | 101.813 lei | 89.541 lei |
| Datorii | 71.052 lei | 173.234 lei | 173.189 lei | 117.979 lei | 97.538 lei | 122.036 lei | 54.617 lei | 53.135 lei | 55.834 lei | 19.639 lei | 5.949 lei |
| Capitaluri proprii | 130.442 lei | 119.595 lei | 118.443 lei | 109.458 lei | 60.225 lei | 59.937 lei | 54.475 lei | 53.221 lei | 31.060 lei | 82.174 lei | 83.592 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este YOUNG CONSTRUCTING SYSTEM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, YOUNG CONSTRUCTING SYSTEM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul YOUNG CONSTRUCTING SYSTEM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (G-RAL GHEORGHE AVRAMESCU, nr. 21, LOT 1/2, Camera P9.3, inscris in cartea funciara nr. 90368-C1); numărul de înmatriculare e J|09|481|2014, din 24.09.2014.
Ce cifră de afaceri a avut YOUNG CONSTRUCTING SYSTEM S.R.L. în 2025?
253.984 lei, cu 46% peste 2024 (174.420 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.846 lei.
Câți salariați are YOUNG CONSTRUCTING SYSTEM S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre YOUNG CONSTRUCTING SYSTEM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.