STAV-BOND GRUP SRL

STAV-BOND GRUP SRL: firmă în funcțiune din Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Iași, CUI 33615665. Cifră de afaceri 2025: 65.966 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
33615665
Denumire
STAV-BOND GRUP SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|1491|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
24.09.2014
Sediu
Agricultorilor, nr. 26, ap. 9, demisol, Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) · rev. 3
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Arată toate (19)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 3
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
  • 7420 Activități fotografice · rev. 3
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 3
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
  • 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
  • 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole · rev. 3
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
RELUARE ACTIVITATE

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 65.966 lei (-7% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,3 mii lei · 2025 66 mii lei · maxim 2024 70,7 mii lei · minim 2016 800 lei.

Rezultat net (lei): 2015 212 lei · 2025 7 mii lei · maxim 2025 7 mii lei · minim 2016 −5,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 1 · maxim 2018 1 · minim 2015 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă65.966 lei70.710 lei47.475 lei57.240 lei27.160 lei2.400 lei17.880 lei2.320 lei—800 lei1.300 lei
Venituri totale65.966 lei70.710 lei47.475 lei57.240 lei27.160 lei21.250 lei17.880 lei2.320 lei0 lei800 lei1.300 lei
Cheltuieli totale57.758 lei65.479 lei42.106 lei50.023 lei23.887 lei19.675 lei17.389 lei5.308 lei9 lei6.576 lei1.049 lei
Rezultat
Profit net6.961 lei4.411 lei4.510 lei6.262 lei3.273 lei1.575 lei312 lei0 lei0 lei0 lei212 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei3.011 lei9 lei5.792 lei0 lei
Rezultat net6.961 lei4.411 lei4.510 lei6.262 lei3.273 lei1.575 lei312 lei-3.011 lei-9 lei-5.792 lei212 lei
Bilanț
Active totale11.669 lei21.579 lei11.117 lei6.628 lei18.681 lei363 lei7.789 lei2.126 lei40 lei54 lei3.191 lei
Datorii4.468 lei6.858 lei807 lei827 lei19.142 lei4.097 lei13.098 lei7.747 lei2.650 lei2.655 lei0 lei
Capitaluri proprii7.201 lei14.721 lei10.310 lei5.801 lei-461 lei-3.734 lei-5.309 lei-5.621 lei-2.610 lei-2.601 lei3.191 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111000

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este STAV-BOND GRUP SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, STAV-BOND GRUP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul STAV-BOND GRUP SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, județul Iași (Agricultorilor, nr. 26, ap. 9, demisol); numărul de înmatriculare e J|22|1491|2014, din 24.09.2014.

Ce cifră de afaceri a avut STAV-BOND GRUP SRL în 2025?

65.966 lei, cu 7% sub 2024 (70.710 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.961 lei.

Câți salariați are STAV-BOND GRUP SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre STAV-BOND GRUP SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.