MAGIC BIO CHAMPIGNON 2014 SRL — dosare în instanță

Numele MAGIC BIO CHAMPIGNON 2014 SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 28 septembrie 2026.

Dosare publice
3
Instanțe
2
Primul dosar
08 mai 2025
Ultima activitate
28 septembrie 2026
Rol dominant
Intimat Pârât — 1 din 3 dosare cu calitate cunoscută (33%)

Din registrul firmelor (CUI 33613591)

CUI
33613591
Denumire
MAGIC BIO CHAMPIGNON 2014 SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|30|611|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
23.09.2014
Sediu
MOIȘENI, nr. 413, Sat Moișeni, Comuna Certeze, Satu Mare
Activități autorizate (CAEN)
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
  • 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.304.285 lei (-45% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 833 lei · 2024 1,3 mil. lei · maxim 2021 2,5 mil. lei · minim 2016 833 lei.

Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2024 55,2 mii lei · maxim 2023 99,8 mii lei · minim 2015 0 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2024 2 · maxim 2023 6 · minim 2016 1.

Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă1.304.285 lei2.355.345 leifără bilanț2.528.890 leifără bilanțfără bilanțfără bilanț1.560 lei833 lei—
Venituri totale1.310.726 lei2.355.345 leifără bilanț2.531.848 leifără bilanțfără bilanțfără bilanț1.560 lei18.872 lei0 lei
Cheltuieli totale1.216.630 lei2.231.972 leifără bilanț2.454.334 leifără bilanțfără bilanțfără bilanț438 lei17.983 lei—
Rezultat
Profit net55.246 lei99.820 leifără bilanț52.196 leifără bilanțfără bilanțfără bilanț1.075 lei362 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 leifără bilanț0 leifără bilanțfără bilanțfără bilanț0 lei0 lei0 lei
Rezultat net55.246 lei99.820 leifără bilanț52.196 leifără bilanțfără bilanțfără bilanț1.075 lei362 lei0 lei
Bilanț
Active totale9.073.392 lei9.075.589 leifără bilanț8.780.280 leifără bilanțfără bilanțfără bilanț4.071.029 lei614.027 lei885 lei
Datorii1.590.529 lei1.647.973 leifără bilanț1.573.127 leifără bilanțfără bilanțfără bilanț2.044.237 lei613.180 lei685 lei
Capitaluri proprii392.836 lei337.589 leifără bilanț117.126 leifără bilanțfără bilanțfără bilanț1.922 lei847 lei200 lei
Oameni
Număr mediu de salariați26fără bilanț4fără bilanțfără bilanțfără bilanț11—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Intimat Pârât: 1
  • Pârât: 1
  • Petent: 1

Categorii de dosare

  • Civil: 2
  • Litigii cu profesioniștii: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 2
  • Recurs: 1

Dosare pe ani

  • 2025: 1
  • 2026: 2

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
947/266/2025Judecătoria Negrești-OașCivilFondPârât
2134/266/2026Judecătoria Negrești-OașCivilFondPetent
946/266/2025/a1Tribunalul Satu MareLitigii cu profesioniștiiRecursIntimat Pârât

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare MAGIC BIO CHAMPIGNON 2014 SRL?

MAGIC BIO CHAMPIGNON 2014 SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 28 septembrie 2026.

La ce instanțe apare cel mai des MAGIC BIO CHAMPIGNON 2014 SRL?

Cel mai des la Judecătoria Negrești-Oaș (2) și Tribunalul Satu Mare (1).

În ce calitate apare cel mai des MAGIC BIO CHAMPIGNON 2014 SRL?

Cel mai des ca intimat pârât (1 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă intimat, pârât și petent?

Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată. Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.