LANCE EUROPE SRL
LANCE EUROPE SRL: firmă în funcțiune din Sat Bentu, Comuna Gălbinași, Buzău, CUI 33577669. Cifră de afaceri 2025: 218.832 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33577669
- Denumire
- LANCE EUROPE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|640|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.09.2014
- Sediu
- MOLIDULUI, nr. 1, Sat Bentu, Comuna Gălbinași, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
Arată toate (7)
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 218.832 lei (+23% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 24,1 mii lei · 2025 218,8 mii lei · maxim 2025 218,8 mii lei · minim 2020 900 lei.
Rezultat net (lei): 2015 6,8 mii lei · 2025 129,4 mii lei · maxim 2025 129,4 mii lei · minim 2016 −3,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 218.832 lei | 177.302 lei | 107.709 lei | 30.490 lei | 16.990 lei | 900 lei | 1.020 lei | 22.180 lei | 55.491 lei | 20.012 lei | 24.141 lei |
| Venituri totale | 218.845 lei | 177.310 lei | 107.716 lei | 30.490 lei | 16.990 lei | 900 lei | 1.020 lei | 22.213 lei | 55.491 lei | 20.012 lei | 24.150 lei |
| Cheltuieli totale | 64.303 lei | 126.523 lei | 50.091 lei | 4.071 lei | 2.332 lei | 935 lei | 2.315 lei | 3.168 lei | 25.592 lei | 22.704 lei | 16.654 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 129.405 lei | 39.127 lei | 47.894 lei | 25.606 lei | 14.158 lei | 0 lei | 0 lei | 18.379 lei | 28.234 lei | 0 lei | 6.772 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 62 lei | 1.326 lei | 0 lei | 0 lei | 3.255 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 129.405 lei | 39.127 lei | 47.894 lei | 25.606 lei | 14.158 lei | -62 lei | -1.326 lei | 18.379 lei | 28.234 lei | -3.255 lei | 6.772 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 163.044 lei | 75.558 lei | 52.589 lei | 73.622 lei | 58.299 lei | 43.722 lei | 43.784 lei | 45.126 lei | 32.999 lei | 15.104 lei | 7.449 lei |
| Datorii | 33.199 lei | 35.991 lei | 4.254 lei | 889 lei | 646 lei | 227 lei | 226 lei | 243 lei | 848 lei | 11.187 lei | 277 lei |
| Capitaluri proprii | 129.845 lei | 39.567 lei | 48.335 lei | 72.733 lei | 57.653 lei | 43.495 lei | 43.558 lei | 44.883 lei | 32.151 lei | 3.917 lei | 7.172 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LANCE EUROPE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LANCE EUROPE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LANCE EUROPE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bentu, Comuna Gălbinași, județul Buzău (MOLIDULUI, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|10|640|2014, din 12.09.2014.
Ce cifră de afaceri a avut LANCE EUROPE SRL în 2025?
218.832 lei, cu 23% peste 2024 (177.302 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 129.405 lei.
De unde vin datele despre LANCE EUROPE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.