ARB SUPPORT SRL
ARB SUPPORT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 33564294. Cifră de afaceri 2025: 398.878 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33564294
- Denumire
- ARB SUPPORT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10446|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.09.2014
- Sediu
- MĂRGELELOR, nr. 70, bl. N3, sc. 2, ap. 22, PARTER, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Arată toate (14)
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 398.878 lei (+11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 270,2 mii lei · 2025 398,9 mii lei · maxim 2021 407,1 mii lei · minim 2016 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 170,6 mii lei · 2025 268,4 mii lei · maxim 2021 306,4 mii lei · minim 2016 −16,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2019 2 · minim 2017 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 398.878 lei | 360.081 lei | 315.139 lei | 346.614 lei | 407.060 lei | 240.380 lei | 261.511 lei | 24.105 lei | 2.000 lei | 0 lei | 270.168 lei |
| Venituri totale | 400.720 lei | 360.081 lei | 315.151 lei | 346.866 lei | 407.065 lei | 240.387 lei | 261.539 lei | 24.105 lei | 2.000 lei | 13.237 lei | 288.122 lei |
| Cheltuieli totale | 125.796 lei | 130.596 lei | 153.691 lei | 111.987 lei | 96.629 lei | 96.826 lei | 69.543 lei | 8.947 lei | 11.864 lei | 29.316 lei | 109.232 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 268.390 lei | 223.798 lei | 158.518 lei | 231.480 lei | 306.446 lei | 141.303 lei | 188.171 lei | 14.435 lei | 0 lei | 0 lei | 170.590 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 9.884 lei | 16.089 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 268.390 lei | 223.798 lei | 158.518 lei | 231.480 lei | 306.446 lei | 141.303 lei | 188.171 lei | 14.435 lei | -9.884 lei | -16.089 lei | 170.590 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 338.837 lei | 303.492 lei | 240.136 lei | 286.008 lei | 374.117 lei | 193.050 lei | 216.960 lei | 30.519 lei | 7.486 lei | 8.519 lei | 261.413 lei |
| Datorii | 70.207 lei | 79.454 lei | 81.378 lei | 54.288 lei | 67.431 lei | 51.507 lei | 40.086 lei | 41.816 lei | 33.219 lei | 24.368 lei | 8.907 lei |
| Capitaluri proprii | 268.630 lei | 224.038 lei | 158.758 lei | 231.720 lei | 306.686 lei | 141.543 lei | 176.874 lei | -11.297 lei | -25.733 lei | -15.849 lei | 252.506 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 0 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ARB SUPPORT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ARB SUPPORT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ARB SUPPORT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (MĂRGELELOR, nr. 70, bl. N3, sc. 2, ap. 22, PARTER); numărul de înmatriculare e J|40|10446|2014, din 09.09.2014.
Ce cifră de afaceri a avut ARB SUPPORT SRL în 2025?
398.878 lei, cu 11% peste 2024 (360.081 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 268.390 lei.
Câți salariați are ARB SUPPORT SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ARB SUPPORT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.