CAPATUL TUNELULUI S.R.L.
CAPATUL TUNELULUI S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 33563752. Cifră de afaceri 2025: 82.815 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 33563752
- Denumire
- CAPATUL TUNELULUI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10434|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.09.2014
- Sediu
- CHITILEI, nr. 149, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 2
- 5914 Proiecția de filme cinematografice · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 82.815 lei (+29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,4 mii lei · 2025 82,8 mii lei · maxim 2019 4,4 mil. lei · minim 2016 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 950 lei · 2025 −12,1 mii lei · maxim 2019 340,5 mii lei · minim 2022 −22,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 1 · maxim 2019 4 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 82.815 lei | 64.175 lei | 51.539 lei | 1.170 lei | 96.249 lei | 1.840.178 lei | 4.434.173 lei | 1.866.619 lei | 15.643 lei | 0 lei | 2.371 lei |
| Venituri totale | 82.816 lei | 64.175 lei | 56.312 lei | 1.170 lei | 106.075 lei | 1.853.118 lei | 4.434.638 lei | 1.866.619 lei | 15.643 lei | 0 lei | 6.772 lei |
| Cheltuieli totale | 94.120 lei | 49.724 lei | 38.369 lei | 23.495 lei | 119.717 lei | 1.821.047 lei | 4.049.756 lei | 1.722.990 lei | 23.499 lei | 1.960 lei | 5.822 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 12.182 lei | 11.057 lei | 0 lei | 0 lei | 15.130 lei | 340.536 lei | 124.585 lei | 0 lei | 0 lei | 950 lei |
| Pierdere netă | 12.132 lei | 0 lei | 0 lei | 22.361 lei | 16.632 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 8.325 lei | 1.960 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -12.132 lei | 12.182 lei | 11.057 lei | -22.361 lei | -16.632 lei | 15.130 lei | 340.536 lei | 124.585 lei | -8.325 lei | -1.960 lei | 950 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 37.402 lei | 56.197 lei | 7.362 lei | 151.778 lei | 570.463 lei | 887.886 lei | 1.101.338 lei | 709.469 lei | 20.519 lei | 2.603 lei | 4.413 lei |
| Datorii | 37.374 lei | 44.037 lei | 7.383 lei | 162.856 lei | 559.180 lei | 789.971 lei | 755.394 lei | 599.856 lei | 35.491 lei | 9.250 lei | 9.100 lei |
| Capitaluri proprii | 28 lei | 12.160 lei | -21 lei | -11.078 lei | 11.283 lei | 97.915 lei | 345.944 lei | 109.613 lei | -14.972 lei | -6.647 lei | -4.687 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAPATUL TUNELULUI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CAPATUL TUNELULUI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CAPATUL TUNELULUI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (CHITILEI, nr. 149); numărul de înmatriculare e J|40|10434|2014, din 09.09.2014.
Ce cifră de afaceri a avut CAPATUL TUNELULUI S.R.L. în 2025?
82.815 lei, cu 29% peste 2024 (64.175 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 12.132 lei.
Câți salariați are CAPATUL TUNELULUI S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CAPATUL TUNELULUI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.