ITAL COMSE SRL

ITAL COMSE SRL: firmă în funcțiune din Sat Dimieni, Comuna Tunari, Ilfov, CUI 33545454. Cifră de afaceri 2025: 3.620.540 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
33545454
Denumire
ITAL COMSE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|2555|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.09.2014
Sediu
TUNARI-BALOTEȘTI, nr. 1C, et. 1, Sat Dimieni, Comuna Tunari, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
Arată toate (7)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.620.540 lei (+58% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 818,5 mii lei · 2025 3,6 mil. lei · maxim 2021 3,9 mil. lei · minim 2015 818,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 62,9 mii lei · 2025 183,6 mii lei · maxim 2021 634,9 mii lei · minim 2015 62,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă3.620.540 lei2.297.716 lei2.355.151 lei2.435.227 lei3.866.743 lei2.248.618 lei2.237.519 lei2.236.717 lei2.231.138 lei2.227.451 lei818.470 lei
Venituri totale3.658.569 lei2.301.579 lei2.388.967 lei2.438.230 lei3.873.698 lei2.252.851 lei2.242.707 lei2.243.409 lei2.238.692 lei2.232.440 lei820.820 lei
Cheltuieli totale3.443.936 lei1.852.614 lei2.138.375 lei1.943.836 lei3.200.149 lei1.947.251 lei1.948.271 lei2.011.196 lei2.140.880 lei2.090.776 lei745.490 lei
Rezultat
Profit net183.592 lei383.379 lei230.542 lei473.634 lei634.875 lei285.305 lei272.059 lei209.813 lei82.162 lei118.934 lei62.894 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net183.592 lei383.379 lei230.542 lei473.634 lei634.875 lei285.305 lei272.059 lei209.813 lei82.162 lei118.934 lei62.894 lei
Bilanț
Active totale4.786.229 lei4.130.985 lei3.590.905 lei2.656.662 lei2.322.926 lei1.530.136 lei1.233.799 lei875.529 lei881.177 lei575.023 lei293.678 lei
Datorii2.103.689 lei1.332.037 lei1.175.336 lei471.635 lei611.534 lei453.619 lei442.587 lei356.376 lei571.838 lei389.646 lei227.234 lei
Capitaluri proprii2.682.540 lei2.798.948 lei2.415.569 lei2.185.027 lei1.711.392 lei1.076.517 lei791.212 lei519.153 lei309.339 lei185.377 lei66.444 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111111111——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ITAL COMSE SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ITAL COMSE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ITAL COMSE SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dimieni, Comuna Tunari, județul Ilfov (TUNARI-BALOTEȘTI, nr. 1C, et. 1); numărul de înmatriculare e J|23|2555|2014, din 03.09.2014.

Ce cifră de afaceri a avut ITAL COMSE SRL în 2025?

3.620.540 lei, cu 58% peste 2024 (2.297.716 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 183.592 lei.

Câți salariați are ITAL COMSE SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ITAL COMSE SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.