MARANDI OPTIONS SRL — dosare în instanță
Numele MARANDI OPTIONS SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 30 martie 2026
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 33508634)
- CUI
- 33508634
- Denumire
- MARANDI OPTIONS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9833|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.08.2014
- Sediu
- CRÂNGAȘI, nr. 87, et. 1, COMPLEX COMERCIAL CRANGASI, TRONSON A, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 197.522 lei (-20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3,2 mii lei · 2025 197,5 mii lei · maxim 2018 289,8 mii lei · minim 2015 3,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 925 lei · 2025 7,5 mii lei · maxim 2018 140,8 mii lei · minim 2017 −76 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 197.522 lei | 245.960 lei | 191.811 lei | 167.829 lei | 136.397 lei | 154.115 lei | 239.425 lei | 289.794 lei | 53.606 lei | 85.700 lei | 3.200 lei |
| Venituri totale | 198.458 lei | 263.225 lei | 198.429 lei | 173.558 lei | 138.382 lei | 156.661 lei | 247.050 lei | 294.461 lei | 53.606 lei | 85.700 lei | 3.200 lei |
| Cheltuieli totale | 189.010 lei | 164.661 lei | 161.244 lei | 139.902 lei | 129.313 lei | 157.110 lei | 310.001 lei | 146.461 lei | 128.946 lei | 11.032 lei | 2.179 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 7.504 lei | 95.984 lei | 35.498 lei | 28.773 lei | 4.918 lei | 0 lei | 0 lei | 140.815 lei | 0 lei | 72.097 lei | 925 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.871 lei | 70.378 lei | 0 lei | 75.988 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 7.504 lei | 95.984 lei | 35.498 lei | 28.773 lei | 4.918 lei | -4.871 lei | -70.378 lei | 140.815 lei | -75.988 lei | 72.097 lei | 925 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 109.694 lei | 194.211 lei | 95.960 lei | 84.474 lei | 72.252 lei | 87.687 lei | 64.333 lei | 167.162 lei | 26.650 lei | 79.227 lei | 5.580 lei |
| Datorii | 101.940 lei | 97.977 lei | 39.538 lei | 63.549 lei | 80.101 lei | 100.454 lei | 72.229 lei | 25.679 lei | 25.983 lei | 2.571 lei | 1.031 lei |
| Capitaluri proprii | 7.754 lei | 96.234 lei | 56.422 lei | 20.925 lei | -7.849 lei | -12.767 lei | -7.896 lei | 141.483 lei | 667 lei | 76.656 lei | 4.549 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 7057/303/2026 | Judecatoria SECTORUL 6 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare MARANDI OPTIONS SRL?
MARANDI OPTIONS SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des MARANDI OPTIONS SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.