IMPREEA EU SRL — dosare în instanță

Numele IMPREEA EU SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.

Dosare publice
3
Instanțe
2
Primul dosar
27 aprilie 2023
Ultima activitate
14 octombrie 2026
Rol dominant
Pârât — 2 din 3 dosare cu calitate cunoscută (67%)

Din registrul firmelor (CUI 33504683)

CUI
33504683
Denumire
IMPREEA EU SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|9801|2014
Stare în registru
în procedură de insolvență
Data înmatriculării
21.08.2014
Sediu
CĂTĂNOAIA, nr. 33, et. 1, BIROUL NR.28-29, PAVILION ADMINISTRATIV, 28 MP, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
23.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 834 mii lei · 2019 8,7 mii lei · maxim 2017 1,2 mil. lei · minim 2019 8,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 102,8 mii lei · 2023 −41,1 mii lei · maxim 2017 298,2 mii lei · minim 2019 −42,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2019 1 · maxim 2016 2 · minim 2018 1.

Indicator202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă————8.733 lei761.973 lei1.204.615 lei946.036 lei834.046 lei
Venituri totale0 lei0 lei0 lei0 lei8.733 lei762.013 lei1.204.616 lei946.576 lei834.857 lei
Cheltuieli totale41.070 lei41.070 lei24.195 lei32.440 lei51.272 lei680.855 lei894.996 lei829.863 lei710.101 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei72.788 lei298.155 lei89.965 lei102.781 lei
Pierdere netă41.070 lei41.070 lei24.195 lei32.440 lei42.801 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-41.070 lei-41.070 lei-24.195 lei-32.440 lei-42.801 lei72.788 lei298.155 lei89.965 lei102.781 lei
Bilanț
Active totale1.048.862 lei1.048.862 lei1.065.737 lei1.089.932 lei1.124.797 lei1.185.733 lei1.019.732 lei639.506 lei379.287 lei
Datorii377.546 lei377.546 lei377.546 lei377.546 lei379.971 lei398.106 lei304.893 lei213.373 lei139.586 lei
Capitaluri proprii432.361 lei432.361 lei449.236 lei473.431 lei505.871 lei548.672 lei475.884 lei177.728 lei87.763 lei
Oameni
Număr mediu de salariați————1122—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Unde se judecă — 2 instanțe în 1 județ

Concentrat: 67% din dosare sunt la Judecătoria Sectorului 3 (2). Un dosar e la Tribunalul București.

InstanțăJudețGradDosare
Judecătoria Sectorului 3BucureștiJudecătorie2
Tribunalul BucureștiBucureștiTribunal1

Calitate procesuală

  • Pârât: 2
  • Debitor: 1

Categorii de dosare

  • Civil: 2
  • Insolvență: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 3

Dosare pe ani

  • 2023: 2
  • 2025: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
11596/301/2023Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTICivilFondPârât
19036/301/2023Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTICivilFondPârât
19291/3/2025Tribunalul BucureștiInsolvență / falimentFondDebitor

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare IMPREEA EU SRL?

IMPREEA EU SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.

La ce instanțe apare cel mai des IMPREEA EU SRL?

Cel mai des la Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI (2) și Tribunalul București (1).

În ce calitate apare cel mai des IMPREEA EU SRL?

Cel mai des ca pârât (2 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă pârât și debitor?

Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată. Debitor: persoana care datorează o prestație creditorului; în insolvență, cel aflat în procedură.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 16 octombrie 2026.