TEHNOROM GRUP ALPIN-TRG SRL
TEHNOROM GRUP ALPIN-TRG SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Galați, Galați, CUI 33496645. Cifră de afaceri 2025: 1.804.923 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 33496645
- Denumire
- TEHNOROM GRUP ALPIN-TRG SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|913|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.08.2014
- Sediu
- VASILE ALECSANDRI, nr. 35, camera 3, Municipiul Galați, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
Arată toate (22)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.804.923 lei (-41% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 280,7 mii lei · 2025 1,8 mil. lei · maxim 2024 3,1 mil. lei · minim 2017 165,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 46,5 mii lei · 2025 577,1 mii lei · maxim 2024 1,3 mil. lei · minim 2016 −61,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 20 · 2025 5 · maxim 2015 20 · minim 2018 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.804.923 lei | 3.078.173 lei | 906.121 lei | 804.083 lei | 652.966 lei | 734.355 lei | 1.096.796 lei | 167.453 lei | 165.150 lei | 173.461 lei | 280.723 lei |
| Venituri totale | 1.941.125 lei | 3.187.840 lei | 933.074 lei | 891.171 lei | 653.968 lei | 744.864 lei | 1.096.976 lei | 172.977 lei | 168.188 lei | 173.897 lei | 280.848 lei |
| Cheltuieli totale | 1.245.678 lei | 1.855.327 lei | 629.403 lei | 637.701 lei | 640.738 lei | 474.301 lei | 557.241 lei | 137.665 lei | 130.985 lei | 233.623 lei | 225.936 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 577.084 lei | 1.262.053 lei | 295.929 lei | 244.558 lei | 6.690 lei | 263.114 lei | 528.767 lei | 33.578 lei | 35.526 lei | 0 lei | 46.490 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 61.603 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 577.084 lei | 1.262.053 lei | 295.929 lei | 244.558 lei | 6.690 lei | 263.114 lei | 528.767 lei | 33.578 lei | 35.526 lei | -61.603 lei | 46.490 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.161.811 lei | 2.141.877 lei | 399.884 lei | 295.151 lei | 478.017 lei | 515.137 lei | 788.104 lei | 174.693 lei | 166.340 lei | 93.663 lei | 228.369 lei |
| Datorii | 570.195 lei | 857.345 lei | 92.706 lei | 34.401 lei | 241.825 lei | 65.634 lei | 173.815 lei | 89.171 lei | 101.052 lei | 63.901 lei | 137.004 lei |
| Capitaluri proprii | 591.616 lei | 1.284.532 lei | 307.178 lei | 260.750 lei | 236.192 lei | 449.503 lei | 614.289 lei | 85.522 lei | 65.288 lei | 29.762 lei | 91.365 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 7 | 6 | 12 | 12 | 7 | 9 | 3 | 6 | 7 | 20 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TEHNOROM GRUP ALPIN-TRG SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TEHNOROM GRUP ALPIN-TRG SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TEHNOROM GRUP ALPIN-TRG SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Galați, județul Galați (VASILE ALECSANDRI, nr. 35, camera 3); numărul de înmatriculare e J|17|913|2014, din 20.08.2014.
Ce cifră de afaceri a avut TEHNOROM GRUP ALPIN-TRG SRL în 2025?
1.804.923 lei, cu 41% sub 2024 (3.078.173 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 577.084 lei.
Câți salariați are TEHNOROM GRUP ALPIN-TRG SRL?
5 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TEHNOROM GRUP ALPIN-TRG SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.