UNITED TECHNOLOGY CONSTRUCTION SRL
UNITED TECHNOLOGY CONSTRUCTION SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 33493754. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 33493754
- Denumire
- UNITED TECHNOLOGY CONSTRUCTION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9675|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.08.2014
- Sediu
- DIACONU CORESSI, nr. 37, CAMERA 2, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (19)
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei (-100% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 0 lei · 2025 0 lei · maxim 2023 11,4 mii lei · minim 2019 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −200 lei · 2025 −200 lei · maxim 2023 4,6 mii lei · minim 2022 −3,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 0 · 2025 0 · maxim 2017 0 · minim 2017 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 9.262 lei | 11.403 lei | 10.782 lei | 1.732 lei | 0 lei | 0 lei | — | — | — | — |
| Venituri totale | 0 lei | 9.262 lei | 11.403 lei | 10.782 lei | 1.732 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 200 lei | 8.820 lei | 5.879 lei | 13.612 lei | 300 lei | 200 lei | 200 lei | 345 lei | 250 lei | 300 lei | 200 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 371 lei | 4.640 lei | 0 lei | 1.380 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 200 lei | 0 lei | 0 lei | 3.153 lei | 0 lei | 200 lei | 200 lei | 345 lei | 250 lei | 300 lei | 200 lei |
| Rezultat net | -200 lei | 371 lei | 4.640 lei | -3.153 lei | 1.380 lei | -200 lei | -200 lei | -345 lei | -250 lei | -300 lei | -200 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 26.732 lei | 26.732 lei | 17.516 lei | 7.998 lei | 197 lei | 0 lei | 0 lei | — | — | — | 100 lei |
| Datorii | 25.129 lei | 24.929 lei | 16.084 lei | 11.206 lei | 252 lei | 1.435 lei | 1.235 lei | 1.035 lei | 690 lei | 440 lei | 240 lei |
| Capitaluri proprii | 1.603 lei | 1.803 lei | 1.432 lei | -3.208 lei | -55 lei | -1.435 lei | -1.235 lei | -1.035 lei | -690 lei | -440 lei | -140 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este UNITED TECHNOLOGY CONSTRUCTION SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, UNITED TECHNOLOGY CONSTRUCTION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul UNITED TECHNOLOGY CONSTRUCTION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (DIACONU CORESSI, nr. 37, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|40|9675|2014, din 19.08.2014.
Ce cifră de afaceri a avut UNITED TECHNOLOGY CONSTRUCTION SRL în 2025?
0 lei, cu 100% sub 2024 (9.262 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 200 lei.
Câți salariați are UNITED TECHNOLOGY CONSTRUCTION SRL?
0 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre UNITED TECHNOLOGY CONSTRUCTION SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.